Чемпіонат світу з біатлону: індивідуальну гонку виграла Ганна Еберґ, українки за межами топ-35

Збірна України поки без медалей

Еберґ та Перссон (Фото: IBU/Christian Manzoni)

У Німеччині продовжується чемпіонат світу з біатлону. Участь у жіночій індивідуальній гонці взяли 94 спортсменки. На дистанцію вийшли три українські біатлоністки.

У середу, 15 лютого, на біатлонній трасі у Обергофі пройшла жіноча індивідуальна гонка. Біатлоністки долали дистанцію у 15 кілометрів з чотирма вогневими рубежами. На старт вийшли три українські біатлоністки: Юлія Джима, Любов Кип'яченкова та Анна Кривонос. Планувалось, що Анастасія Меркушина також братиме участь у перегонах. Але тренерський штаб збірної України вирішив зберегти сили спортсменки на індивідуальну естафету.

Першою з українок на дистанцію вийшла Юлія Джима. На стрільбі стоячи українка припустилась трьох промахів, що викреслило її з боротьби за високі місця, адже за кожну хибу на вогневому рубежі до підсумкового часу спортсменки додається по одній хвилині. В результаті Дмима зайняла 40-ве місце. Інші українки виступили ще гірше. Любов Кип'яченкова фінішувала 82-ю, а  Анна Кривонос – 85-ю.

Перші дві позиції зайняли представниці Швеції. Чемпіонкою світу стала Ганна Еберґ. Лінн Перссон відстала від співвітчизниці на 10 секунд. Третю позицію посіла італійка Ліза Віттоцці.

Де дивитись трансляції

Всі гонки чемпіонату світу з біатлону у прямому ефірі транслюватимуться на регіональних каналах «Суспільного». Також трансляції можна побачити на сайті «Суспільне Спорт», каналі «Євроспорт 1» та на офіційному сайті IBU.

Чемпіонат світу з біатлону

Чемпіонат світу з біатлону проводиться щорічно. Збірна України регулярно бере участь у змаганнях. Загалом українські біатлоністи здобули 39 медалей світової першості – 7 золотих, 10 срібних та 22 бронзові.

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу жіночої збірної України з баскетболу над збірною Литви. Також ми повідомляли про результати контрольних поєдинків українських футбольних клубів.