Чемпіонат Італії: «Салернітана» зіграла з «Лечче»

Поєдинок відбувся у Салерно

В італійській Серії А пройшов перший матч сьомого туру. «Саленрнітана» приймала одного з аутсайдерів. «Лечче» в сезоні 2022/23 Серії А ще не відчував смаку перемог.

У п’ятницю, 16 вересня, у Серії А розпочалась ігрова програма сьомого туру. На «Стадіо Арекі» у Салерно «Салернітана» приймала «Лечче».

Склади команд

Салернітана: Сепе, Бронн, Д’ємбер, Маццокі, Данилюк, Кандрева, де Вільєна, Кулібалі, Маджоре, Діа, Пьонтек.

Запасні: Фьйорілло, Де Маттейс, Брадарич, Самбія, Пирола, Ди Таккьо, Кастанос. Капецці, Моток, Ботгейм, Бонаццолі.

Лечче: Фальконе, Баскіротто, Гендрей, Понграчич, Ді Франческо, Паццелла, Гонсалес, Юлман, Банда. Рагуза, Сисей.

Запасні: Блеве, Бранколіні, Туйя, Галло, Умтіті, Хельгасон, Лістковскі, Стрефецца, Блен, Аскільдсен, Бистрович, Коломбо, Родрігес.

Перебіг матчу

Господарі забили вже на 4-й хвилині. Але Кулібалі поспішив і заліз в офсайд. Арбітр взяття воріт справедливо не зарахував, що підтвердив і VAR. Кулібалі був дуже заряджений на боротьбу. На 10-й хвилині гравець «Салернітани» отримав жовту картку за фол у центрі поля проти Ді Франческо. Через хвилину «Лечче» провів швидку атаку. Сисей увірвався до штрафного майданчику і пробив зовсім поруч з правою стійкою воріт «Салернітани».

Після жвавого початку команди заспокоїлись. Гра змістилась у центральну частину поля. Удари по воротам були, але проходили вони далеко від цілі. Втім на 43-й хвилині гості відкрили рахунок. «Лечче» перехопив м’яч на своїй половині поля і відразу пішов у контратаку. Сисей на швидкості обіграв голкіпера «Салернітани» і з гострого кута покотив м’яч у вже порожні ворота.

Команди відпочили і другу половину матчу почали атаками. У перші хвилини м’яч не затримувався у центрі поля. На 54-й хвилині голкіпер «Лечче» Фальконе перевів на кутовий небезпечний удар Пьонтека. А після подачі з кута поля «Салернітана» зрівняла рахунок. Гонсалес, перериваючи простріл, зрізав м’яч під поперечину власних воріт.

На 83-й хвилині гості знову вийшли вперед. Стрефецца прийняв передачу з лівого флангу і з-за меж штрафного майданчика всадив м’яч у дальній кут. Гравці «Лечче» не стали відходити до своїх воріт та грати на утримання рахунку. Команда провела кілька атак і скоріше могла забити третій м’яч, ніж пропустити.

• Салернітана — Лечче 1:2 (Гонсалес. 55 (автогол) - Сисей, 43, Стрефецца, 83).

Турнірне становище

«Лечче» здобув першу перемогу у сезоні. Команда піднялась на 14-ту позицію турнірної таблиці Серії А. «Салернітана» залишилась десятою, але навряд чи втримається на цьому місці по завершенню всіх матчів сьомого туру.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг півфінальних матчів чемпіонату Європи з баскетболу. Також ми повідомляли про результати поєдинків Ліги Європи та Ліги конференцій.