У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
За зірками забули про ремісників
У березні цього року вручення кінопремії «Оскар» проходило за скороченим сценарієм. Були виключені «найменш цікаві» категорії, внаслідок чого церемонія виглядала швидше і динамічніше. Проте через хвилю критики на свою адресу організатори переглянули своє рішення.
Цього року за рішенням організаторів з онлайн-трансляції церемонії було виключено такі категорії як «найкращий звук», «найкращий монтаж», «найкращий монтаж звуку», «найкращий короткометражний документальний фільм» тощо. Це було зроблено тому, що трансляція – і без того довга – з кожним роком приваблювала меншу кількість глядачів.
Після березневої трансляції церемонії кіноіндустрія дружно обурилася, мовляв, а чим кращий монтажер звуку гірший за кращого актора року? Тому генеральний директор Академії кінематографічних мистецтв і наук Білл Крамер запевнив журналістів, що наступну церемонію буде показано повністю.
«Ми прагнемо провести шоу, яке прославляє не лише кінематографічне мистецтво та науку, а й спільний характер кіновиробництва. Саме в цьому і полягає місія Академії, і я дуже сподіваюся, що ми зможемо зробити шоу, яке прославляє усі компоненти кіновиробництва у захоплюючій формі», – сказав Крамер.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.