«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
За зірками забули про ремісників
У березні цього року вручення кінопремії «Оскар» проходило за скороченим сценарієм. Були виключені «найменш цікаві» категорії, внаслідок чого церемонія виглядала швидше і динамічніше. Проте через хвилю критики на свою адресу організатори переглянули своє рішення.
Цього року за рішенням організаторів з онлайн-трансляції церемонії було виключено такі категорії як «найкращий звук», «найкращий монтаж», «найкращий монтаж звуку», «найкращий короткометражний документальний фільм» тощо. Це було зроблено тому, що трансляція – і без того довга – з кожним роком приваблювала меншу кількість глядачів.
Після березневої трансляції церемонії кіноіндустрія дружно обурилася, мовляв, а чим кращий монтажер звуку гірший за кращого актора року? Тому генеральний директор Академії кінематографічних мистецтв і наук Білл Крамер запевнив журналістів, що наступну церемонію буде показано повністю.
«Ми прагнемо провести шоу, яке прославляє не лише кінематографічне мистецтво та науку, а й спільний характер кіновиробництва. Саме в цьому і полягає місія Академії, і я дуже сподіваюся, що ми зможемо зробити шоу, яке прославляє усі компоненти кіновиробництва у захоплюючій формі», – сказав Крамер.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.