“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
За зірками забули про ремісників
У березні цього року вручення кінопремії «Оскар» проходило за скороченим сценарієм. Були виключені «найменш цікаві» категорії, внаслідок чого церемонія виглядала швидше і динамічніше. Проте через хвилю критики на свою адресу організатори переглянули своє рішення.
Цього року за рішенням організаторів з онлайн-трансляції церемонії було виключено такі категорії як «найкращий звук», «найкращий монтаж», «найкращий монтаж звуку», «найкращий короткометражний документальний фільм» тощо. Це було зроблено тому, що трансляція – і без того довга – з кожним роком приваблювала меншу кількість глядачів.
Після березневої трансляції церемонії кіноіндустрія дружно обурилася, мовляв, а чим кращий монтажер звуку гірший за кращого актора року? Тому генеральний директор Академії кінематографічних мистецтв і наук Білл Крамер запевнив журналістів, що наступну церемонію буде показано повністю.
«Ми прагнемо провести шоу, яке прославляє не лише кінематографічне мистецтво та науку, а й спільний характер кіновиробництва. Саме в цьому і полягає місія Академії, і я дуже сподіваюся, що ми зможемо зробити шоу, яке прославляє усі компоненти кіновиробництва у захоплюючій формі», – сказав Крамер.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.