Центр «Місто щасливих дітей» відвідали кияни-меценати з новорічними подарунками

Цей перелік побажань до святого Миколая на Новий рік склали самі діти

Центр «Місто щасливих дітей» відвідали кияни-меценати з новорічними подарунками
Задача дорослих - створити малечі максимально комфортні умови зростання

Група киян за власною ініціативою організувала новорічну допомогу дітям столичного центру «Місто щасливих дітей». Вони привезли тринадцяти дівчаткам та хлопчикам різні дарунки: спортивні костюми, кросівки, куртки, мобільні телефони, ноутбуки та іграшки.

Цей перелік побажань до святого Миколая на Новий рік склали самі діти,  а волонтери-благодійники втілили їх у реальність. Допомога була організована за сприяння благодійного фонду Ксенії Березної.

За словами Сергія Радченко, одного з учасників благодійницької групи, подарунки звісно не замінять дітям справжнього батьківського піклування, тому задача дорослих створити малечі максимально комфортні умови зростання, щоб вони виховувались у середовищі любові та відчували, що потрібні суспільству. 

Діти центру «Місто щасливих дітей» отримали від святого Миколая новорічні подарунки

Сергій Радченко зазначив, що він з друзями вже кілька років допомагає дитячим будинкам різного профілю, адже державного фінансування вкрай недостатньо для повноцінного життя підростаючого покоління.

Ще у 2019 році представниця Уповноваженого з дотримання прав дитини в сім'ї заявляла, що фактичні витрати, наприклад, в інтернатних закладах не забезпечують потреби самих дітей. Основні витрати йдуть на заробітну плату працівників цих закладів та на комірне. На харчування, медичне обслуговування, одяг дитини залишається набагато менше коштів. Проблеми з недостатністю фінансування є і в дитбудинках іншого типу.

Іоланта Луценко, яка також в команді тих, хот вже давно долучився до цих благодійницьких акцій, розказала, що з початком гарячої фази війни з росією зросла кількість дітей, які позбавлені сімейної турботи. Тож вона з друзями активізували допомогу дітворі.

«Нас десять людей, хто на регулярній основі скидається власними коштами та напряму передає допомогу діткам. Ми також співпрацюємо з благодійним фондом Ксенії Березної. Або перераховуємо йому кошти, або при координації фонду звертаємось до дитячих будинків, з’ясовуємо потреби дітей і самі привозимо по їх запиту необхідне», – пояснила Іоланта Луценко.

У центрі «Місто щасливих дітей» благодійники допомогли створити для дітей святковий настрій
У центрі «Місто щасливих дітей» благодійники допомогли створити для дітей святковий настрій

Як уточнив Сергій Радченко, вони вже періодично допомогли біля десятку дитячих будинків. Волонтери постійно закуповують необхідні речі для декількох дитячих будинків сімейного типу Київщини. Наприклад, піклуються про потреби родин Федоряк (м. Узин), Міщенко (с. Горохуватка, Кагарлицький р-н) та Раранчук (с. Фастівець, Фастівський р-н).

А коли рашисти влітку обстріляли ракетами лікарню «Охматдит» закупили та передали постраждалим постільні речі, засоби гігієни та продукти харчування.

На рахунку волонтерів також допомога біженцям з окупованих ворогом територій (підтримували різними речами людей з «Містечка Хансена» та модульного містечка у Бучі). Крім того, меценати закуповували корм та ліки притулкам тварин.

Допомога вже вимірюється сотнями тисяч грвиень.

Як раніше повідомлялось, дане об’єднання киян-меценатів з десяти чоловік напередодні різдвяних свят відвідали з благодійницькою акцією Дарницький дитячий будинок-інтернат у Києві. 85 дівчаткам центру благодійники подарували одежу, техніку, іграшки тощо.

«Збираємось власними коштами. Запитуємо у батьків-вихователів, що потрібно дітлахам. Закуповуємо необхідне. Це наша приватна ініціатива, тому ми не створювали спеціальний благодійний фонд. Ми мобільні та гнучкі в допомозі», – раніше пояснила журналістам учасниця волонтерської групи, киянка Ганна Карелова.

Центр «Місто щасливих дітей» (Київ) допомагає знедоленим дітям з 2007 року. Заснований благодійною організацією «Місто щасливих дітей». Діяльність центру спрямована на надання різноманітних послуг, які забезпечують умови життя дітей, наближених до сімейних. Головною метою центру є адаптація, реабілітація та розвиток дитини.

 
Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube