Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Захисники України вже інтегрували на гелікоптери американські некеровані ракети Hydra 70
Українські військові за допомогою гелікоптерів Мі-8 та Мі-24 завдали вогневого ураження по позиціях ворога на Запорізькому напрямку фронту. Кадри з професійною роботою наших воїнів демонструють успішне виконання поставленої задачі. Крім цього, під час контрнаступу бійці ЗСУ здійснили вже значне тактичне просування.
Відповідне відео оприлюднив у своєму Telegram-каналі журналіст Юрій Бутусов. На кадрах, опублікованих 14 серпня, видно як два гелікоптери відкрили вогонь по позиціях окупантів.
"Ексклюзивні кадри, відзняті у серпні. Українські гелікоптери Мі-8 та Мі-24 завдають вогневого ураження позиціям ворога на Запорізькому напрямку фронту", - йдеться в описі відео.
Також Бутусов у своєму повідомленні нагадав, що лише у липні Польща передала Україні 12 ударних гелікоптерів Мі-24. Але за такий короткий час захисники України вже інтегрували на них американські некеровані ракети Hydra 70.
9 липня стало відомо, що Польща передала Силам оборони України ударні гелікоптери Мі-24 радянського виробництва. Відправлення було в кількості близько дюжини гвинтокрилів.
Мі-24 є штурмовим гелікоптером, розробленим у Радянському Союзі. Концепція Мі-24 передбачала тісну взаємодію з бронетанковими та піхотними частинами під час широкомасштабного воєнного конфлікту другої половини XX століття. Став одним із символів війни в Афганістані. Він є в озброєнні численних країн, включаючи Україну.
Також Інформатор повідомляв, що у цьому році генеральний штаб Північної Македонії також погодив передачу Україні вертольотів Мі-24.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.