Бути ЛГБТ — не норма, а психофізіологічне відхилення: Безугла вразила суперечливими заявами

Також одіозна нардепка висловила своє ставлення до ожиріння та псоріазу

Мар'яна Безугла, ЛГБТ
Безугла вразила суперечливими заявами

Одіозна нардепка Мар'яна Безугла 13 січня зробила ряд суперечливих заяв щодо ЛГБТ, людей з ожирінням чи псоріазом на тлі скасування квот на працевлаштування для секс-меншин компанією Meta та її дочірні фірми - Instagram, Facebook, WhatsApp. Нардепка зазначила, що не має нічого проти ЛГБТ, людей з ожирінням, вона проти дискримінації, але при влаштуванні на роботу слід брати до уваги саме професійні якості та досвід, а не лише факт приналежності. Крім того, вона це назвала "станами", які потрібно лікувати.

Про те, що Мар'яна Безугла проти будь-яких квот для ЛГБТ, вона написала на своїй сторінці у Facebook. При цьому Безугла назвала орієнтацію секс-меншин "станами" і сюди ж віднесла як ожиріння, так і псоріаз. На думку Безуглої, такі стани слід лікувати.

"Однак важливо розуміти, що згадані та багато інших станів є відхиленнями від норми, або, з наукової точки зору, хворобами. Наприклад, народитися геєм, мати псоріаз чи алергію на пеніцилін — це стани, які супроводжують людину протягом життя. Вони накладають певні обмеження на реалізацію особистості — як фізичні, так і соціальні, потребують супроводу. Наприклад, людина з псоріазом стикається з проблемами шкіри, які впливають на якість її життя. Це стосується й переважно набутих станів: людина з ожирінням, якщо не лікуватиме чи не коригуватиме свій стан, проживе менше, а її якість життя значно знизиться. Ожиріння — це хвороба і не може вважатися нормою",  — повідомила Безугла. 

При цьому депутатка заявила, що проти дискримінації, але факт "вип'ячування" орієнтацією чи "станами" вона вважає недопустимим. 

"Водночас, вип’ячування відхилень як норми та підміну понять вважаю неприпустимими. Наприклад, у Homo sapiens існують тільки дві статі — чоловіча і жіноча...", — каже вона.

У підсумку Безугла оприлюднила список про те, що вона вважає нормою, а що — ні. Цей список вона назвала власною позицію, але підкреслила, що виступає проти будь-яких квот за орієнтацією чи через хвороби. Отже, за Безуглою:

  • Бути представником ЛГБТ — це не норма, а психофізіологічне відхилення.
  • Ожиріння — це хвороба, яку потрібно лікувати.
  • Дискримінація за фізичним чи психологічним станом, наприклад, відмова людині в роботі не через її кваліфікацію, а через те, що вона ЛГБТ, є неприпустимою. Водночас прийняття людини на роботу тільки через її належність до ЛГБТ, за умови, що інший кандидат має кращі навички, також є неправильним. Це вже позитивна дискримінація.
  • Наразі проти квот як явища. Любих. За умови і можливості, проти квот.

Звідкіля дискусія?

Інформаційна компанія Meta та її дочірні фірми - Instagram, Facebook, WhatsApp - скасувала квоти на робочі місця для представників секс-меншин. Про це повідомило CNN із посиланням на внутрішній меморандум компанії.

У ньому також говориться, що відбулися великі зміни у практиці найму: у Meta більше немає команд, які займаються питаннями різноманітності, рівності та інклюзивності; відсутня робота з кадровими постачальниками, що належать ґендерним меншинам; відсутні цілі за наймом жінок та представників ЛГБТ.

Крім цього власник Meta Марк Цукерберг заявив, що адміністрація президента США Джо Байдена, що йде, вимагала від його компанії ввести цензуру на публіковані меми.

“Всі ці агентства та гілки влади почали переслідувати нашу компанію. Це було жорстко”, - заявив він.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube