Бундесмашина зламалася? Японія розтрощила чотирикратних чемпіонів світу

Головний тренер німців знаходиться на межі звільнення

Німці програли вчетверте за п'ять матчів
Японці розгромили німців, пропустивши один гол

Збірна Німеччини в товариському матчі розгромно поступилася Японії. Цей результат може вартувати тренеру Бундестім Гансі Фліку роботи - адже на його місце претендують два спеціалісти.

Німці, які не беруть участь у кваліфікаційному відборі на Євро-2024 завдяки статусу господарів, готується до чемпіонату через контрольні матчі.

В грі проти Японії німці пропустили вже на 11-й хвилині. Лерой Сане зміг зрівняти рахунок вже за вісім хвилин, втім на перерву команди пішли за рахунку 1:2 на користь японців.

В другому таймі Японія довела справу до розгрому. Вже на останніх хвилинах Такума Асано та Ао Танака відзначилися голами.

• Німеччина - Японія - 1:4 (1:2, 0:2)
    Голи: Сане, 19 - Дзюня, 11; Аясе, 22; Асано, 90; Ао, 90+2.

"Дуже розчарований. Мусимо визнати, що в Японії дуже хороша команда. Ми не маємо засобів, аби долати таку компактну оборону", - заявив Флік після гри.

Чорна смуга Німеччини

Для Німеччини ця поразка стала третьою поспіль. Ба більше - востаннє перемогу Бундестім святкувала ще в березні - тоді вдалося обіграти Перу з рахунком 2:0.

Після цього була одна нічия (3:3 з Україною) і три поразки - від Бельгії, Польщі та Колумбії. Поразка від Японії стала четвертою за п'ять ігор. Востаннє Німеччина програвала три матчі поспіль ще в 1985-му році.