«Будівельник» зробив «маленьке диво» в кінці матчу і вдруге обіграв «Дніпро»

Чемпіон України ризикує втратити титул вже в наступному матчі.

«Будівельник» в четвертій чверті відіграв 17 очок відставання. «Дніпро» повністю провалив кінцівку матчу і близький до вильоту з плей-офф.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор з посиланням на ФБУ .

У суботу, 15 травня, відбувся другий поєдинок чвертьфінальної серії між «Дніпром» та «Будівельником». Перший матч також проходив в Дніпрі і завершився поразкою господарів з рахунком 68:76.

Джонсон відкрив рахунок в матчі, а «Дніпро» зрівняв рахунок завдяки точному кидку Кравцова. Команди обмінялися дальніми кидками Яковічса і Закурдаєва. Потім суперники по черзі вели в рахунку, але в середині чверті господарі набрали 8 очок поспіль і лідирували 16: 9. Перевага «Дніпра», який бажав реабілітуватися перед своїми вболівальниками за поразку в першому матчі серії плей-офф, зросла до 11 очок. Команди обмінялися результативними атаками, а першу чверть виграли господарі 24:14.

На початку другої чверті «Будівельник» скоротив відставання, але після кидка Санона на 4-й хвилині «Дніпро» повів + 12. Кравцов продовжив набирати очки під щитом «Будівельника», а Закурдаев відзначився ще одним дальнім кидком. Кобець триочковим кидком з сиреною скоротив відставання київського клубу, але перша половина матчу залишилася за командою господарів 45:36.

Третя чверть розпочалася для «Дніпра» з триочковаго кидка Купера. Потім Террелл подарував м'яч супернику, і Буртт приніс три очки до скарбнички «Будівельника». Кравцов став першим гравцем в складі обох команд, які набрали 10 очок. «Дніпро» зберігав відрив від суперника, а часом і збільшував різницю в рахунку. Після закінчення третьої чверті господарі вигравали 66:51.

На початку четвертої чверті перевага господарів становила вже 17 очок. Однак «Будівельник» став швидко скорочувати різницю. В середині чверті дніпряни вели 5 очок, а Закурдаев отримав п'ятий персональний фол і завершив матч. Кобець закинув дальній, а Буртт реалізував штрафні і зрівняв рахунок. «Дніпро» знову не забив, і Буртт не упустив шанс вивести «Будівельник» вперед. За хвилину до кінця основного часу матчу рахунок був рівним. «Будівельник» реалізував дві свої атаки і за 17 секунд до фінальної сирени вигравав 5 очок. У такій ситуації «Дніпро» вже нічого не зміг вдіяти і програв другий матч поспіль.

• «Дніпро» - «Будівельник» 80:84 (24:14, 21:22, 21:15, 14:33), рахунок в серії 0: 2.

Наступний матч команди проведуть в Києві 18 травня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв, про перемогу «Динамо» у фіналі Кубка України, про результати поєдинків жіночої волейбольної збірної України і вихід команди до фінальної частини чемпіонату Європи, а також про матчі серії плей-офф баскетбольної Суперліги.