«Будівельник» і «Хімік» розгромили суперників у матчах другого туру Суперліги

«Будівельник» сповна реабілітувався за несподівану поразку в першому турі.

«Черкаські Мавпи» після перемоги над одним з фаворитів сезону,начисто програли «Хіміку». «Одеса» нічого не змогла протиставити мощі «Будівельника».

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У четвер, 30 вересня, відбулися два матчі стартового туру Суперліги. Перший поєдинок дня проходив у Черкасах. «Черкаські Мавпи» зустрілися з «Хіміком».

Гості одразу взялися за справу і на третій хвилині повели 9: 0. Незабаром перевага «Хіміка» зросла до тринадцяти очок. «Черкаські Мавпи» трохи скоротили відставання, але все одно програли стартову десятихвилинку 16:25.

Успіх господарів носив тимчасовий характер. До середини другої чверті «Хімік» вигравав +15, а завершилася перша половина матчу з рахунком 33:46.

Після перерви перевага «Хіміка» продовжувала зростати, досягнувши двадцяти восьми очок. А завершився поєдинок за переваги гостей у 25 балів. Найрезультативнішим гравцем у складі переможців став Делано Спенсер. На рахунку гравця «Хіміка» 28 набраних очок.

У другому матчі дня «Будівельник» приймав «Одесу». Гості змогли набрати перші очки лише на третій хвилині, коли вже програвали 0:11. «Будівельник» і не думав збавляти обертів і виграв першу чверть 31: 8.

А ось друга десятихвилинка пройшла у рівній боротьбі і завершилася внічию - 19:19. Однак видобутої раніше переваги вистачило «Будівельнику», щоб піти на перерву впевнено лідируючи - 50:27.

На 7-й хвилині третьої чверті «Будівельник» довів свою перевагу до сорока очок. У цій ситуації головний інтерес полягав у тому, чи зможуть гравці столичного клубу подолати сотню. І за 52 секунди до кінця матчу Хижняк заробив для столичного клубу соте очко.

• «Черкаські Мавпи» - «Хімік» 63:89 (16:25 17:21, 14:18 16:25);
  • «Будівельник» - «Одеса» 102: 56 (31: 8, 19:19, 31:15, 21:14).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 1 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчів «Шахтар» - «Інтер» і «Баварія» -«Динамо»,про підсумки зустрічей другого туру Ліги чемпіонів, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги,і баскетбольної Суперліги .