«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
«Кліп на композицію ми знімали у Варшаві. Для мене це був дуже цікавий досвід. Правила електронної сцени кардинально інші, ніж у рок-музиці. Але ми отримали дуже гарні відгуки», – розповіла Юлія Саніна.
Україна планує довести кількість підписаних безпекових угод з партнерами до 30
Україна незабаром підпише ще чотири безпекові угоди з різними державами. Зараз іде підготовка до переговорів до створення й підписання відповідних документів. Таким чином, кількість підписаних безпекових угод досягне майже 30.
Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні 22 липня. За його словами, угоди будуть охоплювати не тільки оборонні аспекти, але й інші важливі сфери взаємодії.
"Наша команда готує ще чотири нові безпекові угоди для України. Вже найближчим часом ми розпочнемо перемовини й маємо доволі оперативно підготувати документи до підписання. Це для нас і оборонна підтримка, це для нас і фінанси, і гуманітарна взаємодія", – пояснив Зеленський.
Президент не став називати країни, з якими буде підписано угоди. Проте натякнув, що це не обов'язково будуть саме країни НАТО.
"Ми ставили собі завдання, щоб це були різні країни – і не лише країни НАТО. Але всі – однаково готові допомагати нам у захисті спільних цінностей. І це буде", – запевнив він.
Загалом, Україна підписала вже 23 двосторонні безпекові угоди з Великою Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією, Нідерландами, Фінляндією, Латвією, Іспанією, Бельгією, Португалією, Швецією, Ісландією, Норвегією, Японією, США, ЄС, Естонією, Литвою, Польщею, Люксембургом та Румунією.
13 червня президент США Джо Байден та президент України Володимир Зеленський також підписали 10-річну двосторонню угоду про безпеку, спрямовану на посилення захисту України від російських загарбників. Угода була підписана на полях саміту G7 в Італії. У тексті документа зазначається, що вона має стати кроком на шляху до можливого членства України в НАТО.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.