Буданов розповів, як і чим має закінчитися війна в Україні

Читать на русском

Україна, на думку Буданова, має активно знищувати технічний, виробничий та фінансовий потенціал ворога в його тилу

Читать на русском
Буданов
Головний військовий розвідник пояснив, на яких умовах завершиться повномасштабне вторгнення росіян

Україна, на думку Буданова, має активно знищувати технічний, виробничий та фінансовий потенціал ворога в його тилу

Глава української розвідки Кирило Буданов, упевнений, що війна має закінчитися не просто поверненням до кордонів 1991 року, а й повним розвалом росії, який можливий тільки зсередини. На його думку, повномасштабне вторгнення рф, яке не досягло своїх цілей на жодному напрямку, завершилося ще навесні 2022 року. Також, головною умовою для переговорів він назвав звільнення всієї території України, захопленої після 2014 року.

Про це Буданов розповів в інтерв'ю NV. За його словами, потрібно активно знищувати технічний, виробничий і фінансовий потенціал ворога в його тилу.

"Нафтобази, заводи, виробничі цикли зброї, ураження стратегічних об'єктів у тилу росії - це наша законна мета. І ми це вже вдало виконуємо", - зазначив Буданов.

Відповідаючи на запитання, як може завершитися війна, головний військовий розвідник пояснив, що "повномасштабне вторгнення" завершилося ще наприкінці весни 2022 року, коли окупанти не досягли своїх цілей на жодному напрямку. Далі - розпочалася повномасштабна війна, яка протягом 2023 року мала здебільшого позиційний характер без суттєвої зміни лінії фронту.

"Після цього розпочався український контрнаступ, унаслідок якого було повністю звільнено Київську, Чернігівську, Сумську області, Куп'янськ, Балаклею та Ізюм на Харківщині, Лиман на Донеччині. Українські воїни звільнили від рашистів і єдиний обласний центр, який їм вдалося захопити в березні 2022-го - місто Херсон. Було звільнено все правобережжя Херсонщини", - повідомив очільник ГУР.

Українська стратегія і тактика мають змінюватися відповідно до часу, обставин, технічних і мобілізаційних можливостей.

"Саме за таких "умов" українське військо отримає перевагу на полі бою, а відтак - матиме потужніші позиції до початку переговорів про припинення вогню, які рано чи пізно, безумовно, розпочнуться. Головною і беззастережною умовою для початку таких переговорів має бути звільнення абсолютно всієї захопленої після березня 2014 року української території", - вважає він.

Україна, на думку Буданова, повинна отримати перевагу на полі бою, щоб росія пішла на поступки. Росіяни завжди йдуть на поступки, виключно коли відчувають небезпеку для власного існування. І ми маємо створити у них таке відчуття. Максимальна мета - повний розвал рф, але цьому потрібно сприяти не тільки зброєю, а й дипломатією, розвідкою. Інакше 24 лютого 2022 року буде повторюватися для України знову і знову.

Буданов анонсував "сюрпризи" для окупантів у Криму

Раніше Буданов у своїй промові до Дня спротиву російської окупації Автономної Республіки Крим та Севастополя заявив, що російських окупантів на півострові чекають нові сюрпризи. Також він закликав цивільних росіян не користуватись Кримським мостом. Буданов додав, що місцеве українське населення півострова зіграло велику роль в успішних спецопераціях проти росії. 

А 25 лютого очільник ГУР України перед виступом на форумі "Україна. Рік 2024" заявив, що знищення російського літака А-50 ніяк не пов'язано з другою річницею повномасштабної війни. Він зазначив, що це сталося тоді, коли сталося. Якщо українські військові знищать ще один, то росіяни припинять цілодобово спостерігати. Також очільник ГУР сказав, що у рф залишилося шість літаків далекого радіолокаційного виявлення А-50.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Запрошуємо вас на захопливу розмову з Тарасом Котовим, головою Ради громадського контролю Бюро економічної безпеки. У нашому відео ми обговоримо перспективи Національної стратегії доходів та її вплив на бізнес. Дізнайтеся, чому ця стратегія залишається абстрактною, та багато іншого. Приєднуйтесь до нас і будьте в курсі всіх актуальних подій!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.