Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Він назвав ці чутки частиною російської інформаційної війни
Інформація, яка активно розповсюджується медіа, про нібито можливий "повторний наступ з Біларусі" є частиною російської інформаційної війни. Білорусь не атакує Україну, про це начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов сказав в ефірі телемарафону.
"Все, що коїться у нас в медіа просторі, пов’язане з тематикою Біларусі - це відлуння російської інформаційної спеціальної операції. Головна мета - це посіяти паніку серед суспільства і відтягнути наші сили і засоби від реальних бойових дій на передовій", - сказав Кирило Буданов.
Буданов зазначив, що наразі росіяни перетягують у Білорусь засоби, націлені на оборону, а не на наступ. "Не буде зараз, я казав це з літа, не атакує Білорусь", - сказав він.
Наприкінці жовтня Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал Олександр Сирський не виключає повторного наступу Росії на Україну з території Білорусі. Про це він заявив в інтерв'ю ABC News. За словами генерала, в цьому випадку Росія може повторити ті ж помилки, які змусили її відступити з північних регіонів України навесні 2022 року.
Тоді ж Інституті вивчення війни (ISW) повідомляв, що росія вивозить боєприпаси та інші матеріальні засоби зі складів у Білорусі. Такі дії Москви несумісні з уявленням про створення умов для повторного наступу на Україну з півночі. Аналітики наводили дані Генерального управління розвідки про те, що на станцію Кіровська в тимчасово окупованому РФ Криму нещодавно прибув ешелон із 492 тоннами боєприпасів із білоруського 43-го арсеналу складів ракет і БК у Гомелі.
6 грудня військовий експерт, голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан повідомив в ефірі інформаційного телемарафону повідомив, що накопичення військ у Білорусі продовжується і досягло вже 10,5 тисяч військового персоналу. За словами Кузана, у Білорусі є достатній обсяг радянської зброї на зберіганні, тому вона вивозилась до Росії. У той же час, в Білорусь завозяться російські військові та деяке озброєння.
Як раніше повідомляв Інформатор, у суботу, 3 грудня, у столицю Білорусі — Мінськ — раптово прилетів міністр оборони рф Сергій Шойгу. Він зустрівся з самопроголошеним президентом РБ Олександром Лукашенком та білоруським міністром оборони Віктором Хреніним.