Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Авіація Великої Британії патрулює Чорне море останні тижні, щоб не допустити ударів по цивільних суднах
Літаки британських військово-повітряних сил захищають від російських атак вантажні судна, які перевозять зерно з України. Останніми тижнями літаки королівських ВПС патрулюють Чорне море.
Про це повідомили на Даунінг-стріт, передає The Telegraph. Там заявили, що Міноборони Великої Британії активізувало свою діяльність у регіоні після того, як у липні рф почала атакувати зернову інфраструктуру України.
"Ми будемо використовувати нашу розвідку, спостереження і рекогносцировку для спостереження за діяльністю росії в Чорному морі", - йдеться в заяві британського уряду.
За їхніми словами, в рамках цих операцій зі спостереження літаки ВПС Великої Британії здійснюють польоти над цим районом. Це робиться для того, щоб утримати Росію від нанесення незаконних ударів по цивільних суднах під час перевезення зерна.
Про це стало відомо після того, як уряд оголосив, що в листопаді Велика Британія проведе міжнародний саміт з продовольчої безпеки, "щоб вирішити причини відсутності продовольчої безпеки та недоїдання". Очікується, що це питання обговорюватимуть на саміті G20 у Делі, на якому цими вихідними візьме участь прем'єр-міністр Британії Ріші Сунак.
Нагадаємо, 17 липня Кремль оголосив про вихід із "зернової угоди". Дія ініціативи тривала з 22 липня минулого року. Зазначимо, що рф вже призупиняла участь в угоді - це відбулося з 29 жовтня по 2 листопада 2022 року.
В ніч проти 19 липня Одеса постраждала через наймасованішу ракетну атаку з початку повномасштабної війни. Росіяни випустили по Одесі ракета Х-59, Х-22, "Онікс" та "Калібр", а також дрони-камікадзе "Шахед". Атака завдала серйозних збитків міській інфраструктурі, зокрема, було пошкоджено зерновий термінал. Крім цього, окупанти влучили в інший промисловий об’єкт.
Посол України в Туреччині Василь Боднар заявив, що води Румунії та Болгарії можуть бути використані замість української акваторії Чорного моря для перевезення продовольства в рамках "зернової угоди".
Також напередодні президент Туреччини Реджеп Ердоган зустрічався в Сочі з президентом рф Володимиром Путіним. Двом лідерам, однак, не вдалося домовитися про відновлення роботи "зернового коридору".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.