«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Вирішальним аспектом стала наявність у вакцині аденовірусу, здатного відтворюватися
Бразильський регулятор охорони здоров'я Anvisa відмовився від імпорту російської COVID-вакцини Sputnik V для боротьби з другою хвилею COVID-19.
Про це повідомляє інформатор з посиланням на видання "Reuters" .
Правління Anvisa, що складається з п'яти осіб, одноголосно проголосувало проти російської вакцини після того, як технічний персонал регулятора знайшов невід'ємні ризики і серйозні дефекти в препараті, пославшись на відсутність інформації, яка гарантує безпеку вакцини, її якість та ефективність.
Ключовою проблемою була наявність у вакцині аденовірусу,здатного відтворюватися, що, за словами менеджера Anvisa з ліків і біологічних продуктів Густаво Мендеса, є серйозним дефектом.
Відзначимо, що Sputnik V був схвалений для використання більше ніж у 50 країнах світу, включаючи Індію, Аргентину. Крім того, її використовують лише в одній країні Євросоюзу, Угорщині, не чекаючи рішення загальноєвропейського регулятора. Медична влада ЄС вивчає препарат. Вона хоче отримати більше інформації про результати тестування і процесі виробництва вакцини.
Нагадаємо, Угорщина схвалила російську вакцину від коронавірусу Sputnik V. Крім того, Кулеба пояснив, чому Україна відмовилася від російської COVID-вакцини.