Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Вирішальним аспектом стала наявність у вакцині аденовірусу, здатного відтворюватися
Бразильський регулятор охорони здоров'я Anvisa відмовився від імпорту російської COVID-вакцини Sputnik V для боротьби з другою хвилею COVID-19.
Про це повідомляє інформатор з посиланням на видання "Reuters" .
Правління Anvisa, що складається з п'яти осіб, одноголосно проголосувало проти російської вакцини після того, як технічний персонал регулятора знайшов невід'ємні ризики і серйозні дефекти в препараті, пославшись на відсутність інформації, яка гарантує безпеку вакцини, її якість та ефективність.
Ключовою проблемою була наявність у вакцині аденовірусу,здатного відтворюватися, що, за словами менеджера Anvisa з ліків і біологічних продуктів Густаво Мендеса, є серйозним дефектом.
Відзначимо, що Sputnik V був схвалений для використання більше ніж у 50 країнах світу, включаючи Індію, Аргентину. Крім того, її використовують лише в одній країні Євросоюзу, Угорщині, не чекаючи рішення загальноєвропейського регулятора. Медична влада ЄС вивчає препарат. Вона хоче отримати більше інформації про результати тестування і процесі виробництва вакцини.
Нагадаємо, Угорщина схвалила російську вакцину від коронавірусу Sputnik V. Крім того, Кулеба пояснив, чому Україна відмовилася від російської COVID-вакцини.