Бразилія розгромила збірну Південної Кореї: підсумки матчів 5 грудня на Чемпіонаті світу-2022

Бразилія і Хорватія склали третю чвертьфінальну пару

Збірна Бразилії (Фото: fifa.com)

На чемпіонаті світу 5 листопада пройшли два матчі 1/8 фіналу. Збірна Хорватії перемогла Японію у серії пенальті. Збірна Бразилії не напружуючись обіграла збірну Південної Кореї.

У понеділок, 5 грудня на ЧС-2022 в Катарі пройшли два поєдинки 1/8 фіналу. За їх результатами визначилась ще одна пара чвертьфіналу.

Японія – Хорватія

Японія відкрила рахунок наприкінці першого тайму. Хорватія відігралась на 55-й хвилині завдяки голу Перішича. Більше команди не забивали і сильнішого виявили у серії пенальті. Тут героєм збірної Хорватії став голкіпер. Ліваковіч відбив три пенальті і вивів свою команду у чвертьфінал.

• Японія — Хорватія 1:1 (1:3 по пенальті) (Маеда, 43 – Перішич, 55).

Бразилія – Південна Корея

Бразилія: Аліссон, Мілітао, Тьяго Сілва, Маркіньйос, Даніло, Пакета, Каземіро, Неймар, Рафінья, Рішарлісон, Вінісіус.

Запасні: Вевертон, Едерсон, Даніель Алвес, Фабіньо, Гімараеш, Антоні, Родріго, Евертон, Фред,  Бремер, Педро, Мартінеллі.

Південна Корея: Кім Син Гю, Кім Мун Хван, Кім Мін Дже, Кім Ен Гвон, Кім Джин Су, Лі Дже Сон, Чон У Йон, Хван Ін Бом, Хван Хі Чхан, Чо Гю Сун, Сон Хин Мін.

Запасні: Сон Бом Гін, Чо Хьон У, Юн Джон Гю, Хон Чхоль, Квон Кьон Вон, Кім Тхе Ван, Чо Ю Мін, Чон У Йон, Пайк Син Хо, Чхан Хун Квон, Сон Чжун Хо, Чун Ву Юн, Лі Кан Ін, На Сан Хо, Сон Мін Кю, Хван Й Джо.

Бразилія вирішила долю протистояння ще у першому таймі. Вінісіус, Неймар та Рішарлісон вже до 29-ї хвилини зробили рахунок 3:0. Пакета на 36-й хвилині зняв всі питання про переможця. Бразильці не стали знущатися зі вже переможеного суперника і дозволили збірній Південної Кореї піти від нуля.

• Бразилія — Південна Корея 4:1 (Вінісіус, 7, Неймар, 13 (з пенальті), Рішарлісон, 29, Пакета, 36 - Пайк Син Хо, 76).

Сітка плей-оф

У матчі 1/4 фіналу збірна Бразилії зіграє зі збірною Хорватії. Поєдинок відбудеться 9 грудня.

Турнірна сітка ЧС-2022

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинків 1/8 фіналу ЧС-2022. Також ми повідомляли про головні події ЧС-2022, які сталися 4 грудня.