У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
134 члени 240-місного парламенту підтримали це рішення
Сьогодні, 1 лютого, Парламент Болгарії ухвалив проєкт рішення про визнання Голодомору в Україні 1932-1933 років геноцидом і категорично засудив його винуватців. Рішення було прийнято 134 голосами "за" проти 26 голосів "проти".
Про це повідомляє Болгарська телеграфна агенція. Як відомо, відтепер кожна остання субота листопада відзначатиметься як День вшанування та пам'яті жертв Великого голоду в Україні.
Парламент Болгарії сприймає будь-яке заперечення, виправдання та применшення цього геноциду як акт ганьби пам'яті мільйонів людей, які загинули під час Голодомору, уже написано в документі.
Президент України Володимир Зеленський подякував Болгарії за визнання Голодомору геноцидом українців.
"Вдячний парламенту Болгарії за визнання Голодомору 1932–1933 років геноцидом українського народу. Цей крок вшановує пам’ять мільйонів жертв Голодомору та відновлює історичну справедливість. Україна завжди пам'ятатиме жест солідарності Болгарії", - написав він у Twitter.
Європейський парламент ухвалив резолюцію про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу. “За” проголосували 507 депутатів, 12 висловилися проти, утрималися – 17. Також резолюція засуджує дії росії, агресія якої проти України спричинила глобальну продовольчу кризу.
У тексті резолюції Європарламент висловив свою солідарність з українським народом і віддає шану тим, хто загинув внаслідок штучного голоду, який організував сталінський режим. Резолюція також закликає всі країни, особливо рф та інші країни, що виникли після розпаду Радянського Союзу, відкрити свої архіви щодо штучного голоду 1932-1933 років в Україні.
Раніше Інформатор повідомляв про те, чи зможуть українці отримати компенсації від росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.