Головна
Життя
Гаджети
17:40, 10 Січня
Информатор UA

Интро

Засновник Bloomberg Марк Гурман, відомий своїми правдивими інсайдами про продукцію компанії Apple, заявив, що Apple незабаром представить нове покоління iPhone SE з підтримкою 5G. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на MacRumors . Очікується, що Apple проведе захід цієї весни. "Перший віртуальний захід Apple у 2022 році відбудеться лише через кілька місяців і, як мені сказали, ймовірно, відбудеться або в березні, або у квітні", - написав Гурман. Минулого року 20 квітня Apple провела захід, на якому представила свій трекер предметів AirTag, нові моделі iPad Pro та 24-дюймові моделі iMac з процесором M1, Apple TV 4K другого покоління та новий варіант фіолетового забарвлення для iPhone 12. На додаток до нового iPhone SE Apple може анонсувати нові 27-дюймові моделі iMac та високопродуктивні моделі Mac mini з чіпами M1 Pro та M1 Max на весняному заході. Хоча ходили чутки, що Apple Watch Series 8 отримають датчик температури тіла, Гурман сказав, що останнім часом про це мало розмов, тому незрозуміло, чи з'явиться ця функція у 2022 році. Гурман також сказав, що він майже впевнений, що WWDC залишиться повністю віртуальним заходом цього року.   Раніше ми повідомляли, що США заборонили продавати смартфони Google Pixel. Також писали, що BlackBerry повністю припинила підтримку своїх смартфонів . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .   

Bloomberg: Apple представить новий iPhone SE з 5G вже цієї весни

Читать на русском

Захід знову відбудеться в онлайн-форматі

Читать на русском
Bloomberg: Apple представить новий iPhone SE з 5G вже цієї весни

Захід знову відбудеться в онлайн-форматі

Засновник Bloomberg Марк Гурман, відомий своїми правдивими інсайдами про продукцію компанії Apple, заявив, що Apple незабаром представить нове покоління iPhone SE з підтримкою 5G.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на MacRumors .

Очікується, що Apple проведе захід цієї весни.

"Перший віртуальний захід Apple у 2022 році відбудеться лише через кілька місяців і, як мені сказали, ймовірно, відбудеться або в березні, або у квітні", - написав Гурман.

Минулого року 20 квітня Apple провела захід, на якому представила свій трекер предметів AirTag, нові моделі iPad Pro та 24-дюймові моделі iMac з процесором M1, Apple TV 4K другого покоління та новий варіант фіолетового забарвлення для iPhone 12.

На додаток до нового iPhone SE Apple може анонсувати нові 27-дюймові моделі iMac та високопродуктивні моделі Mac mini з чіпами M1 Pro та M1 Max на весняному заході. Хоча ходили чутки, що Apple Watch Series 8 отримають датчик температури тіла, Гурман сказав, що останнім часом про це мало розмов, тому незрозуміло, чи з'явиться ця функція у 2022 році.

Гурман також сказав, що він майже впевнений, що WWDC залишиться повністю віртуальним заходом цього року.  

Раніше ми повідомляли, що США заборонили продавати смартфони Google Pixel. Також писали, що BlackBerry повністю припинила підтримку своїх смартфонів .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.