Блогерка Баба Даша пробачила батька-путініста: Питав про Зеленського, а не про онуків, які сидять у підвалі

Блогерка Баба Даша розповіла, чому повернулася з Німеччини до України, але 70 відсотків українців цього не зроблять

Баба Даша, Дар'я Пазюк
Баба Даша не хоче, щоб діти зростали у німецькій ментальності

Популярна блогерка та бізнес-вумен Дар’я Пазюк, котру більшість знає як Баба Даша, в інтерв’ю Славі Дьоміну розповіла чому більшість українців не стане повертатися з Німеччини після війни та навіщо вона попри бажання сина залишитися повернулася з сім’єю до України. А також, як вона примирилася з батьком-путіністом, котрий живе у Росії. 

“Я не люблю Німеччину. Це були складні часи і у мене з’являються одразу ті самі спогади. Але вони дуже толерантні. Вони допомагали, хоча знали що у мене є бізнес. Організовували нам вечірки де ми смажили ковбаски на вогні. Давали нам якийсь період для адаптації. Жіночка виїхала з квартири, щоб ми трохи пожили та знайшли собі житло. Не було ніякого булінгу. Вони розуміли, що ми тікали не від бідності, а від війни.

Там були українці, які вже давно там живуть. Коли вони бачили ці ракетні удари після яких ми бігли далі займатися своїм бізнесом вони сказали, що вони б так не змогли працювати. “Сиділи б тільки у бомбосховищах”, - казали вони. І, всеж-таки, ми виїхали, тому що я хочу бачити українців з нашою мовою та менталітетом. Я хочу жити тут на свій страх та ризик”, - каже Баба Даша.

Баба Даша двічі робила пластичну операцію на грудях
Баба Даша двічі робила пластичну операцію на грудях

Не бажання українців повертатися до України як під час війни, так і після перемоги для Дар’ї цілком зрозуміле, бо ставлення там не тільки до українців, а й взагалі до людей інше.

“Мені здається, що відсотків 70 з за кордону до України не повернеться. Наприклад, Німеччина, пропонує дуже гарні умови. Найголовніше вивчити їхню мову. Тоді вони дають гарні робочі місця, безкоштовні дитячі садочки та школи. А там круті школи. Мій Міха плакав, бо не хотів звідти їхати.

Там відношення до дітей не таке як у нас, коли можуть дати указкою по лобі. А він з цим в нашій школі стикався. Там така повага до учнів. Там до них на “Ви”. І там майже немає булінгу. Там навіть є таке, дитина приходить до школи, а його питають: “Ким ти себе відчуваєш, дівчинкою чи хлопчиком?” Там навіть до цього ставляться з повагою, хоча для нас це дивно”, - згадує Дар’я. 

Свій бізнес Дар'я починала з того, що продавала "пальонку"
Свій бізнес Дар'я починала з того, що продавала "пальонку"

Війна розділила Дар’ю з батьком. За її словами він як був, так і залишається отруєний російською пропагандою. Але після двох років великомасштабного вторгнення вона не віддалилася від нього, а навпаки, відновила спілкування. Причиною стали позитивні моменти дитинства, коли він виховував її один, коли померла дружина.

“Я заблокувала батька не через те, що у нього була інша думка. А він на початку повномасштабного вторгнення запевняв, що нас рятують. Коли я сказала йому, що в нас літають ракети, він сказав, що мирне населення не будуть чіпляти. Тоді я йому написала: “Мабуть, ти забув хто ти є. Що ти українець”. Мене бісило те, що коли він мені писав або телефонував, то питав: “Як там ваш Зеленський?” Він не питав, як його онуки, котрі сидять у підвалі. Не питав, як я себе почуваю, чим може допомогти та як підтримати.

Тільки через два роки, тобто в середині цього серпня я змогла відновити з ним спілкування. Я сама йому написала, українською мовою. Він спочатку запропонував спілкуватися у Telegram, боючись, що нас будуть прослуховувати. На що я відповіла, що на політичні теми я не збираюсь з ним говорити. Я все одно його люблю. Зараз я розумію, що раніше він робив все, щоб я була щаслива”, - каже Дар'я Пазюк. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Вінниця
Дніпро
Донецьк
Житомир
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київ
Кропивницький
Луганськ
Луцьк
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Ужгород
Харків
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернігів
Чернівці