Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Держсекретар США заявив, що Штати попрохали Пекін проконтролювати свої компанії, які можуть постачати технології державі-агресору.
За словами держсекретаря США Ентоні Блінкена, Китай запевнив, що не надавав і не надаватиме зброю росії. Але Штати залишаються стурбованими тим, що китайські компанії можуть це передавати державі-агресору технології для виробництва техніки.
Про це очільник Держдепу заявив у понеділок, 19 червня, пише CNN. Держсекретар підкреслив, що до сих пір не було інформації, яка б заперечувала обіцянки Китаю щодо ненадання зброї рф.
"Однак ми постійно занепокоєні китайськими фірмами, компаніями, які можуть надавати технології, які росія може використати для просування своєї агресії в Україні. І ми попрохали китайський уряд бути дуже пильним щодо цього", - заявив Блінкен.
Запевнення Китаю щодо ненадання зброї не було зроблено під час візиту Блінкена до Пекіну минулого тижня, уточнив держсекретар.
"Це те, що Китай говорив останніми тижнями, і неодноразово говорив не тільки нам, але й багатьом іншим країнам, які висловлювали це занепокоєння", - додав Блінкен.
Поїздка американського держсекретаря стала можливим завдяки попереднім домовленостям між двома країнами. За даними Kyodo, ця поїздка була погоджена президентами США та Китаю у листопаді минулого року на зустрічі в Індонезії.
Візит мав на меті встановлення "відкритого та потужного спілкування" між Сполученими Штатами та КНР. В ході візиту також планується зменшити напруженість між двома країнами.
За даними ЗМІ, У понеділок Китай і Сполучені Штати домовилися спробувати стабілізувати свої відносини, щоб уникнути конфлікту, але не оголосили про жодні серйозні досягнення під час візиту Блінкена. Водночас голова КНР Сі Цзіньпін привітав "прогрес" у взаєминах між державами за підсумками зустрічі з очільником Держдепу США.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.