БК «Запоріжжя» взяв реванш у «Київ-Баскета» за поразку у першому матчі півфіналу плей-офф

Баскетбольний клуб «Запоріжжя» зрівняв рахунок у півфінальній серії.

Після впевненої перемоги у першому матчі, «Київ-Баскет» програв у другій зустрічі. Півфінальна серія продовжиться у Запоріжжі за рівноого рахунку за перемогами.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У четвер, 27 травня, відбувся другий поєдинок півфінальної серії плей-офф між «Київ-Баскетом» та БК «Запоріжжя». У першому матчі «Київ-Баскет» здобув впевнену перемогу,заклавши фундамент успіху ще у першій чверті.

Гості відкрили рахунок в матчі, а потім Сизов точно кинув з дальньої дистанції. Однак вже незабаром «Київ-Баскет» наздогнав суперника і повів з різницею у 4 очки. В середині чверті вже гості вийшли вперед на один бал. «Запоріжжя» продовжувало утримувати лідерство, збільшивши відрив до семи очок. «Київ-Баскет» не зміг скоротити відставання і програв стартову чверть 17:25.

На початку другої десятихвилинки гості продовжували тримати «Київ-Баскет» на відстані. Після кидка Мальчевського на 6-й хвилині різниця в рахунку перевалила рубіж у 10 очок. Тихонов додав до скарбнички «Запоріжжя» ще два бали, на що «Київ-Баскет» відповів триочковим від Янга. В кінці чверті кияни підібралися до суперника, але все одно програли першу половину матчу 39:42.

На другій хвилині третьої чверті Близнюк триочковим кидком зрівняв рахунок. Команди стали грішити неточними кидками і результативність в першій половині третьої десятихвилинки дещо впала. Мальчевський закинув дальній, Кеффі додав з-під щита, і гості повели +6. Перед заключною чвертю «Київ-Баскет» програвав 56:60.

Четверта чверть розпочалася з точного триочкового кидку гравця «Київ-Баскету» Ковальова. «Запоріжжя» як і раніше утримувало лідерство, не дозволяючи столичному клубу впритул наблизитися в рахунку. За три хвилини до кінця основного часу матчу гості вигравали з різницею в 6 очок і були серйозно налаштовані на перемогу. Гравці «Запоріжжя» максимально використовували відведений на атаку час, розуміючи, що йдуть секунди грають на стороні запорізького клубу. Кияни стали фолити, але Кеффі з лінії штрафних не схибив. «Запоріжжя» здобуло перемогу і тепер чекає киян в гості для продовження півфінальній серії.

• «Київ-Баскет» - «Запоріжжя» 66:74 (17:25, 22:17 17:18, 10:14), рахунок в серії 1: 1.

«Київ-Баскет» і «Запоріжжя» наступний поєдинок проведуть у Запоріжжі 31 травня. А 28 травня свій перший матч зіграють «Дніпро» і «Прометей». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Вільярреалу» у фіналі Ліги Європи, про підсумки жеребкування чемпіонату Європи з волейболу серед чоловічих збірних, про результати матчів чемпіонату світу з хокею з шайбою в елітному дивізіоні, а також про матчі півфінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут