БК «Запоріжжя» розбив «Київ-Баскет» у вирішальному матчі півфінальної серії плей-офф

У фіналі Суперліги «Запоріжжя» зіграє з «Прометеєм».

Баскетбольний клуб «Запоріжжя» у п'ятому матчі півфінального протистояння впевнено обіграв суперника. Переможець регулярного чемпіонату Суперліги «Київ-Баскет» задовільнився бронзовими медалями.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У неділю, 6 червня, відбувся п'ятий поєдинок у півфінальному протистоянні «Київ-Баскету» і «Запоріжжя». при рахунку в серії 2:2,команди повернулися до Києва, де на майданчику «Київ-Баскету» і провели вирішальний матч.

Тихонов вивів команду гостей вперед, а потім додав до скарбнички своєї команди ще один бал з лінії штрафних. «Запоріжжя» повело 5: 2, причому всі очки заробив Тихонов. В середині першої десятихвилинки «Київ-Баскет» програвав 9:15. Незабаром різниця в рахунку зросла до десяти очок, а першу чверть команди завершили з рахунком 16:26.

Кеффі закинув триочковий, збільшивши відрив «Запоріжжя» до 16-ти балів. При мінус 20 для «Київ-Баскету» тренер киян взяв тайм-аут, вичерпавши ліміт вже на 4-й хвилині. Гості продовжували справно набирати очки і виграли першу половину матчу 53:29.

У господарів мало що виходило в атаці, так і під своїм щитом справи йшли з рук геть погано. На 3-й хвилині 3-й чверті Грицак довів різницю в рахунку до тридцяти одного очка. До кінця десятихвилинки кияни трохи скоротили відставання, але перевага «Запоріжжя» у 17 очок все ще виглядала солідно.

Четверта чверть сюрпризів не піднесла. Гравці «Запоріжжя» знову збільшили перевагу в рахунку і у спокійному режимі завершили поєдинок розгромною перемогою.

Переможець поточного сезону в регулярному чемпіонаті «Київ-Баскет» припинив боротьбу за чемпіонство. Оскільки з двох невдах півфіналів саме «Київ-Баскет» зайняв більш високу підсумкове місце в турнірній таблиці, бронзові медалі отримає саме київський клуб. Чемпіон попереднього сезону «Дніпро» став четвертим і залишився без медалей.

• «Київ-Баскет» - «Запоріжжя» 66:92 (16:26 13:27 22:15 15:24), рахунок в серії - 2: 3.

Вже скоро у фінальній серії зійдуться «Київ-Баскет» і «Прометей». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу збірної України над Північною Ірландією і про оголошення Андрієм Шевченком заявки збірної України на Євро-2020, про результати півфінальних поєдинків чемпіонату світу з хокею з шайбою в елітному дивізіоні, а також про матчі півфінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.