«Страждання, які випали на мою долю в останній частині мого життя, я жертвую Господу за мир у світі та братерство між народами»
"Романтизували харасмент, відписка" - я вже чекаю на такі коменти. Ні, ми нічого не романтизуємо, ми просто сексуалізуємо еститику кадра, так можна.
44 окрема артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола оприлюднила фотозвіт того, як бійці писали радіодиктант національної єдності й навіть у Курській області РФ
Бійці 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола 25 жовтня, у День української писемності та мови, долучилися до всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Українські захисники писали диктант біля гармат, на вогневих позиціях і навіть у приміщенні школи у Курській області РФ. Військові підкреслили, що саме українське слово допомагає їм боротися з росіянами.
Фотозвіт з написанням радіодиктанту оприлюднили у 44-й окремій артилерійській бригаді імені гетьмана Данила Апостола. Військові додали, що втретє долучаються до цієї ініціативи і жодна перешкода не завадила їм взяти рук листок паперу та ручку. Диктант писали всі воїни-артилеристи, які виконують бойові завдання. При цьому робили вони це у шпиталях, біля гармат та ББМ, на пунктах управління і навіть в одній зі шкіл Курської області.
"Воїни 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола не забули добавити ексклюзиву і цьогоріч – сьогодні милозвучне та мелодійне українське слово, майстерно згенероване сучасною українською письменницею, поетесою та літературознавицею Оксаною Стефанівною Забужко у трепетний текст, дзвінко зазвучало з гучномовців радіоприймачів та ноутбуків у всіх районах, де наші воїни-артилеристи виконують бойові завдання, а вони складно записали його на папері", – йдеться у повідомленні.
Захисники не відмовились від радіодиктанту навіть у Курській області РФ. У приміщенні однієї зі шкіл Суджі вони писали його прямо за партами, уважно виводячи кожну літеру.
Дехто писав радіодиктант у госпіталі, а дехто - на вогневих позиціях та пунктах управління. Як повідомили військові, українське слово нагадує свячену воду, якою бійці виганяють російську нечисть.
"І, так, нашого Українського голосу більше нікому й ніколи не вимкнути й не заглушити. Мова має значення, мова – це зброя, зброя нашої Перемоги", - йдеться у дописі бригади.
Цьогорічний радіодиктант національної єдності стартував 11:00 25 жовтня з нагоди Дня української писемності та мови в Україні. Пряма трансляція диктанту відбувалася на хвилях "Українського радіо", "Радіо Культура", на телеканалі "Суспільне Культура" та їхніх ютуб-каналах.
Авторка тексту цьогорічного радіодиктанту — письменниця Оксана Забужко, а читав його військовослужбовець Збройних Сил України Павло Вишебаба.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.