У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Бійці хочуть отримати компенсацію
Ексбійці UFC подали позов проти компанії. Вони вважають, що їм свого часу солідно недоплачували. Передбачувана сума позову - від 800 мільйонів до 1,6 мільярда доларів.
Антимонопольний процес проти UFC розпочався ще у 2014 році. Але офіційно позов оформили лише цього року. У колективному позові беруть участь близько 1200 колишніх бійців. Бійці переконані, що UFC використовувала заборонені методи, щоб підкорити ринок змагань зі змішаних єдиноборств та усунути опонентів. Зокрема UFC викупила такі організації як PRIDE, WEC, Strikeforce та декілька інших.
UFC подала апеляцію. Але Апеляційний суд 9-го округу США її відхилив, повідомляє Vringe.com.
Спортсмени хочуть довести, що їм недоплачували. Бійці прагнуть отримати компенсацію і мати такий же правовий статус, як і у спортсменів з провідних ліг США.
"На суді бійці хочуть довести, що якби UFC не порушила антимонопольне законодавство, то вони б отримували не менше 50% від прибутку компанії — приблизно такі ж розподіли призових у NBA, NHL, NFL, MLB. У UFC бійцям діставалося лише близько 20% прибутку компанії. Бійці хочуть отримати компенсацію", - йдеться у позові.
Компанію заснували у 1993 році. UFC займається організацією та проведенням змагань зі змішаних бойових мистецтв (ММА).
Першим українцем в UFC у 2013 році став Микита Крилов. Серед жінок першою у 2015 році стала Марина Мороз.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.