Як Циганков без Довбика врятував Жирону від поразки

Жирона та Реал ділять першу сходинку після 14 турів

Атлетік не показав гольову феєрію, але очки у лідера відібрав. Фото: Gettyimages.com
Циганков забив третій гол за Жирону цього сезону. Фото: Gettyimages.com

Жирона в матчі 14 туру Ла Ліги зіграла внічию з Атлетіком з Більбао. Баски цього разу не влаштували гольову феєрію, та все ж змогли відібрати очки у команди Циганкова та Довбика.

В старті Жирони на цей матч вийшов лише один українець - Віктор Циганков. Артем Довбик не потрапив навіть до заявки через травму литкового м'яза.

Каталонці, які зараз борються з Реалом за перше місце в чемпіонаті, змогли відкрити рахунок на 55-й хвилині. Віктор Циганков замкнув дальню стійку під час прострілу з лівого флангу і забив свій третій гол цього сезону.

На жаль для каталонців, за 12 хвилин Вільямс зрівняв рахунок. Цей гол став останнім в матчі - і він завершився нічиєю 1:1.

Ця втрата очок Жироною дозволила Реалу наздогнати каталонців. Тепер команди ділять між собою перше місце, набравши по 35 очок після 14 турів.

• Жирона - Атлетік - 1:1 (0:0, 1:1)
    Голи: Циганков, 55 - Вільямс, 67.

Травма Довбика

Артем в останній момент не потрапив до заявки команди на гру з Атлетіком. Головний тренер Мічел повідомив, що український форвард отримав травму литкового м'яза. Через це Артем може пропустити матчі з Валенсією та Барселоною.

Це є дійсно серйозною втратою для Жирони, адже український нападник в останніх матчах набрав відмінну форму, і вже входить у топ-3 бомбардирів Ла Ліги.

Також українець, який тільки влітку доєднався до каталонців, потрапив у збірну відкриттів Ла Ліги. Це не дивно, адже з 7 голами та 4 асистами Артем поступається за кількістю результативних дій лише Джуду Беллінгему з Реала (11+2).