Камбек Дортмунда та новий рекорд Баєра - огляд 12 туру Бундесліги

Кейн знову забив за Баварію

Дортмунд в цьому сезоні дуже "штормить". Фото: Gettyimages.com
Баєр не лишає шансів своїм суперникам. Фото: Gettyimages.com

Лідери Бундесліги продовжують перемагати, а от Лейпциг програв, випавши з лігочемпіонської четвірки. А ще в цьому турі сталося аж чотири нічиї - дуже нетипово для бойовитого чемпіонату.

Про ці матчі, а також про камбек Дортмунда в матчі двох Боруссій - в огляді чергового туру від Інформатора.

Кельн - Баварія 0:1

Тут нічого дивного - Баварія традиційно сильна, Кельн цього сезону має дякувати Уніону за ще більший провал, який рятував "цапів" від останнього місця в таблиці. Але це все одно був дивний матч.

Перемога з рахунком 0:1 вже доволі дивна, але ж Томас Тухель ще й не провів жодної заміни. Вперше за 13 років для тренерів Баварії.

• Кельн - Баварія - 0:1 (0:1, 0:0)
    Гол: Кейн, 20.

Вердер - Баєр 0:3

Вердер на своєму полі - неприємна команда, яка здатна "покусати" будь-кого. Втім, Баєр про це був не в курсі - переміг 0:3 і робив все, що хотів на полі.

Це восьма поспіль перемога "фармацевтів" в Бундеслізі - звісно, що до Алонсо ще ніхто не видавав таких серій з Баєром. А боротьба за перше місце в чемпіонаті продовжується.

• Вердер - Баєр - 0:3 (0:2, 0:1)
    Голи: Деман, 9 (автогол); Фрімпонг, 42; Грімальдо, 76.

Фрайбург - Дармштадт 1:1

Фрайбург на своєму полі поділив очки з Дармштадтом. На гол гостей у виконанні Хонсака, господарі поля відповіли точним ударом Хелера. І все це відбулося в першому таймі.

• Фрайбург - Дармштадт - 1:1 (1:1, 0:0)
    Голи: Хелер, 35 - Хонсак, 18.

Вольфсбург - Лейпциг 2:1

Після провалу з Гладбахом Вольфсбург здолав Лейпциг - але не можна казати, що Ковач знайшов працюючу ігрову схему. Просто "бики" в цьому сезоні теж далеко не завжди вражають якістю гри.

Власне, саме тому Лейпциг за підсумками туру випав з зони Ліги чемпіонів. А от "вовки" змогли трохи покращити турнірне становище - вони тепер восьмі. Хоча це все ще нижче, ніж вони планували бути.

• Вольфсбург - РБ Лейпциг - 2:1 (1:0, 1:1)
    Голи: Вінд, 9; Рожеріо, 66 - Поульсен, 52.

Уніон - Аугсбург 1:1

Для Уніона цей матч був першим без Урса Фішера, якого звільнили за вкрай незадовільні результати. Аугсбург, натомість, цілком задоволений теперішнім турнірним становищем і співпрацею з Єсом Торупом.

Але в конкретному матчі Уніон все ж створив справжній ривок вперед, не програвши (хоч і не вигравши). Це дозволило команді покинути останнє місце. Та криза ще точно не подолана.

• Уніон - Аугсбург - 1:1 (0:1, 1:0)
    Голи: Фолланд, 88 - Демірович, 39 (пенальті).

Боруссія Д - Боруссія М 4:2

Дортмунд цього сезону є вкрай веселою командою для будь-кого, хто не вболіває за них. Матч проти Гладбаха чудово це підтвердив - господарі "горіли" 0:2 вже за пів години гри.

Втім, Забітцер, Фюллькруг, Байно-Гіттенс та Мален перевернули гру, дозволивши Дортмунду повернутися у зону ЛЧ.

• Боруссія Д - Боруссія М - 4:2 (3:2, 1:0)
    Голи: Забітцер, 30; Фюллькруг, 32; Байно-Гіттенс, 45; Мален, 90+7 - Райтц, 13; Коне, 28.

Айнтрахт - Штутгарт 1:2

На жаль, цей матч в першу чергу запам'ятається не чудовою грою від Деніза Ундава. Фани Айнтрахта влаштували справжню бійню з поліцією - з боку правоохоронців постраждали 50 осіб.

Хоча кілька слів про Ундава все ж треба сказати. Він оформив дубль в матчі, забивши перший гол вже на першій хвилині. Загалом же німець забив вже всьоме за 471 хвилину на полі (чотири появи в старті команди).

• Айнтрахт - Штутгарт - 1:2 (1:2, 0:0)
    Голи: Антон, 26 (автогол) - Ундав, 1, 45+1.

Гайденгайм - Бохум 0:0

Що можна сказати про матч, в якому команди не забили жодного голу, зате отримали цілих сім жовтих карток? Причому ударів по воротах (і навіть в площину) було достатньо - підвела майстерність при виконанні ударів.

• Гайденгайм - Бохум - 0:0 (0:0, 0:0)

Гоффенгайм - Майнц 1:1

На гол Ріхтера на 39-й хвилині Гоффенгайм відповів точним ударом від Скова на 49-й хвилині. Більше голів ми не побачили - а команди лишилися на своїх місцях. І якщо господарі навряд чи сильно засмутилися, то Майнц лишається в зоні вильоту.

• Гоффенгайм - Майнц - 1:1 (0:1, 1:0)
    Голи: Сков, 49 - Ріхтер, 39.

Руху в таблиці за підсумками туру було небагато - Лейпциг поступився Дортмунду місцем в топ-4, Вольфсбург обійшов Фрайбург, а Уніон відштовхнувся від дна, пропустивши туди Кельн.

Поза цими змінами - все стабільно. Так само стабільно і те, що Баєр та Баварія поки що грають в окремій лізі, недосяжній для інших команд.