Битва «Будівельника» з «Київ-Баскетом» та візит «Запоріжжя» до Одеси: результати матчів баскетбольної Суперліги

«Будівельник» та «Київ-Баскет» визначили найсильнішу на сьогоднішній день команду столиці України.

«Київ-Баскет» у матчі з «Будівельником» пропустив ривок суперника наприкінці матчу та поступився. "Прометей" здолав "Хімік" завдяки виграній начисто другій чверті.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор.

У п'ятницю, 21 січня, відбулися чотири матчі Суперліги. "Хімік" у Южному приймав лідера Суперліги "Прометей". «Хімік» одразу включився у боротьбу та повів спершу 5:0, а потім 9:4. Гості вирівняли гру, завершивши першу чверть внічию 15:15. А у другій десятихвилинці на майданчику домінував "Прометей". Гості стали стрімко йти у відрив, до перерви збільшивши різницю у рахунку до 26 очок. Зробивши серйозну заявку на перемогу, «Прометей» трохи зменшив темп. Третя чверть пройшла в рівній боротьбі, що було на руку гостям, адже різниця в рахунку була величезною. Заключна десятихвилинка перелом у хід гри також не внесла, і «Прометей» відсвяткував 24 перемогу в регулярному чемпіонаті Суперліги поспіль.

"Черкаські Мавпи" зустрілися з "Тернополем". Гості відкрили рахунок у матчі та в середині першої десятихвилинки вели +4. «Черкаські Мавпи» зрівняли рахунок, але потім пропустили ривок суперника та програли першу чверть 16:25. На екваторі другої чверті "Черкаські Мавпи" знову відіграли відставання, проте знову відпустили суперника. Перша половина матчу завершилася із рахунком 35:40. У третій чверті своєрідні «гойдалки» продовжилися. Рахунок кілька разів був рівним, якийсь час лідирували «Черкаські Мавпи». Проте «Тернопіль» знову вийшов уперед, а на початку четвертої десятихвилинки закріпив успіх, збільшивши відрив до дев'яти очок. Цей момент і став вирішальним у матчі. «Черкаські Мавпи» вже не змогли відігратися і зазнали чергової поразки.

У столичному дербі зійшлися «Будівельник» та «Київ-Баскет». За відносно рівної гри, «Будівельник» все ж таки зміг відірватися на 7 очок. На початку другої чверті «Київ-Баскет» скоротив відставання до трьох балів, а згодом і до одного. «Будівельник» зробив міні-ривок, але й «Київ-Баскет» не дрімав. На перерву команди пішли з рахунком на табло 46:43 на користь «Будівельника». У третій чверті вже «Київ-Баскет» повів +7, проте «Будівельник» не лише наздогнав суперника, а й вийшов уперед на три очки. У четвертій чверті лідер змінювався неодноразово. Проте черговий міні-ривок "Будівельника" приніс команді успіх. «Київ-Баскет» так і не зміг наздогнати суперника, поступившись у столичному дербі.

Завершували насичену ігрову програму п'ятниці «Одеса» та «Запоріжжя. Під кінець четвертої хвилини господарі поступалися з різницею в 4 очки, але зробили ривок 10:0 і вирвалися у лідери. Свою перевагу господарі упустили, але потім знову додали та виграли стартовий відрізок 25:20. Гості швидко відігралися і робили це ще раз. А на останній хвилині другої чверті Титов вивів «Запоріжжя» вперед, встановивши на табло рахунок за підсумками першої половини матчу 40:41. Після перерви лідер змінювався майже після кожної успішної атаки. У середині четвертої чверті "Запоріжжя" змогло відірватися від суперника, заробивши 8 очок переваги. «Одеса» щосили намагалася врятувати матч і порадувати вболівальників на трибунах. За 57 секунд до кінця основного часу матчу відстань між командами скоротилася до трьох балів. Проте гравці "Запоріжжя" змогли утримати переможний результат.

• "Хімік" - "Прометей" 62:92 (15:15, 9:35, 20:23, 18:19);
  • "Черкаські Мавпи" - "Тернопіль" 65:76 (16:25, 19:15, 20:19, 10:17);
  • «Будівельник» – «Київ-Баскет» 90:82 (23:18, 23:25, 25:25, 19:14);
  • "Одеса" - "Запоріжжя" 76:83 (25:20, 15:21, 17:13, 19:29).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 22 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі « Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.