“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
За 100 дней войны многие жители россии, даже получая правду от украинцев, отказываются видеть реальное положение вещей
Майже аналогічний показник стосується росіян, що просто намагаються уникнути обговорення війни.
«Власна думка» за ініціативи Офісу президента України провела опитування «100 днів. Українці та війна», – передає Інформатор.
Один із пунктів цього опитування стосувався людей, що мають родичів чи друзів в росії. Через них організатори опитування спробували дізнатися, що їм розповідають росіяни, як до нас ставляться та чи підтримують вони дії своєї злочинної влади.
Серед опитаних 7 414 українців на 100-й день війни родичів чи друзів у рф мають 47,2% громадян нашої країни. Цікаво, що 63% наших людей й досі підтримують спілкування з ними. Це дало змогу дізнатися, як росіяни, з якими вони спілкуються, відносяться до війни та України.
За наявними даними, за 100 днів 26,8% друзів та родичів з рф висловлюють співчуття до України та українців. Щоправда, тут не уточнюється, співчувають вони через дії своєї ж країни, чи може через те, що в нас тут «нацисти кругом». Доволі важливий момент, який міг би сильно змінити результати опитування.
Разом із цим, 23,4% таких росіян сліпо вірять в пропаганду рф. Вони не припиняють нести маячню, що рф наче «визволяє Україну». Схожий показник, 23,1%, стосується жителів росії, що просто уникають розмов про війну.
Проте, не варто забувати й про інші дані. У цій частині опитування мова йдеться лише про дані від українців, що продовжують спілкування з друзями та родичами в рф. Залишається ще 36,3% українців, які припинили таке спілкування. Найбільш вірогідна причина для цього – це віра в пропаганду та підтримка агресії росії, і їх не зупиняє наявність родичів чи знайомих в нашій країні.
Раніше ми писали про те, чому зараз так розповсюджена лайка, і навіщо вона потрібна в нашому лексиконі?
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.