"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Моя нова пісня також спогад про теплі й ніжні моменти, про дні, коли все здавалося особливим, а квіти — найніжнішими у світі. Навіть якщо у стосунках уже немає того світла, спогади все одно залишаються з нами, лікують і наповнюють серце», — ділиться YAROMIYA.
Мова йде про забезпечення безпольтної зони та системи HIMARS з дальністю ураження 965 км
Адміністрація США виконує далеко не всі прохання України та відмовилася створювати безпольотну зону.
Про це під час брифінгу заявив президента США Джо Байден.
За словами Байдена, США не збираються відправляти в Україну HIMARS з ракетами дальністю понад 965 км, тому що президент "не хоче", щоб Збройні сили України почали бомбардувати територію РФ.
"Між іншим, ми не надавали Україні карт-бланш. Ми багато чого не робили для України. Наприклад, мене дуже просили надати американські літаки для забезпечення безпольотної зони в небі над Україною", - сказав він.
Він фактично дозволяє надавати Україні в борг або в лізинг зброю, техніку, боєприпаси та продукцію подвійного призначення за спрощеними процедурами експортного контролю, не чекаючи спеціального виділення коштів американським Конгресом.
Згідно з законом про спрощену процедуру надання військової допомоги союзникам, також згідно з законом про ленд-ліз розрахуватися за цю техніку, яку надають союзники України, можна після закінчення війни, після перемоги.
Нагадаємо, нещодавно Джо Байден заявив, що наказ Росії про відступ військ з Херсона на лівий берег річки Дніпро показав, що Москва має реальні проблеми зі збройними силами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.