Баскетбольна Суперліга: «Запоріжжя» приймало «Дніпро», «Пометей» зустрівся з «Харківськими Соколами», а «Київ-Баскет» вирушив до Черкас

У регулярному чемпіонаті Суперліги добігає кінця друге коло змагань.

«Запоріжжя» на рівних боролося з «Дніпром», але все ж таки поступилося. «Прометей» зламав опір «Харківських Соколів» та здобув у регулярному чемпіонаті суперліги 21 перемогу поспіль.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор .

У п'ятницю, 24 грудня, відбулися три поєдинки розіграшу Суперліги. У Запоріжжі місцевий баскетбольний клуб зустрівся із «Дніпром». Господарі повели 5:2, але незабаром попереду був «Дніпро». Гравці «Запоріжжя» швидко зрівняли рахунок, проте пропустили ривок суперника та програли першу чверть 16:22. По ходу другої десятихвилинки розрив на рахунку на користь гостей досяг чотирнадцяти очок. До перерви господарі трохи скоротили відставання і перша половина матчу завершилася з рахунком 33:42. На середину третьої чверті «Дніпро» збільшив відрив до п'ятнадцяти очок. Проте гравці «Запоріжжя» продовжили боротьбу і до кінця десятихвилинки відіграли вісім балів. Напружена боротьба точилася й у заключній чверті. "Запоріжжя" не давало "Дніпру" збільшити відрив, але й підібратися до суперника ближче, ніж на 5 очок теж не могло. На останніх хвилинах «Дніпро» збільшив відрив і остаточно схилив чашу терезів на свою користь.

У Слобожанському лідер регулярного чемпіонату "Прометей" приймав "Харківських Соколів". Наприкінці третьої хвилини «Прометей» вів 6:0. Гості вирівняли гру і навіть вийшли вперед, але першу десятихвилинку все одно програли, щоправда, з різницею лише в одне очко. У другій чверті перевага «Прометея» була вже більш очевидною. Господарі стали відриватися від суперника та першу половину матчу завершили з перевагою в одинадцять балів. Третя чверть пройшла у рівній боротьбі. «Харківські Соколи» грали на рівних із лідером чемпіонату і навіть відіграли два очки. Але в четвертій чверті «Прометей» додав обертів і нарощував відрив. За п'ять хвилин до кінця основного часу матчу господарі вже вели +18. «Прометей» у час провалів, що залишився, не допустив і спокійно завершив поєдинок перемогою.

Завершував ігрову програму дня поєдинок «Черкаських Мавп» та «Київ-Баскета». Перед матчем явним фаворитом вважалася команда гостей. Однак у першій чверті "Черкаські Мавпи" ні в чому не поступалися суперникові, навіть змушуючи "Київ-Баскет" постійно відіграватися. Перша чверть завершилася з нічийним рахунком – 16:16. Не змінилася ситуація на майданчику й у другій десятихвилинці. Команди, також набравши по 16 очок кожна, пішли на перерву, результат на табло  -  32:32. На середині третьої чверті «Київ-Баскет» зміг відірватися від суперника на 5 очок. Різниця у рахунку продовжувала зростати і перед заключною десятихвилинкою становила вже 13 балів. «Черкаські Мавпи» спробували надолужити втрачене, проте гравці «Київ-Баскету» перемогу з рук уже не випустили.

• "Запоріжжя" - "Дніпро" 67:80 (16:22, 17:20, 20:18, 14:20);
  • "Прометей" - "Харківські Соколи" 90:74 (24:23, 27:17, 17:19, 22:15);
  • «Черкаські Мавпи» – «Київ-Баскет» 68:85 (16:16, 16:16, 12:25, 24:28).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 28 грудня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .