Баскетбольна Суперліга: в останньому матчі 2021 року зустрілися «Дніпро» та «Прометей»

Регулярний чемпіонат Суперліги бере новорічну паузу.

«Дніпро» більшу частину поєдинку боролося на рівних, але повністю повалило четверту чверть. «Прометей» закінчив 2021 беззаперечним лідером Суперліги.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор .

У вівторок, 28 грудня, відбувся заключний поєдинок Суперліги у році, що минає. У засипаному снігом Дніпрі на майданчику КСК «Шинник» баскетбольний клуб «Дніпро» приймав лідера чемпіонату «Прометей». Гості виграли всі матчі сезону 2021/22 та переривати серію з двадцяти однієї перемоги поспіль явно не збиралися. "Дніпро" теж не хотів закінчити рік поразкою і з перших хвилин нав'язав боротьбу "Прометею".

Команди розпочали поєдинок досить результативно і до кінця третьої хвилини набрали по 10 очок. У середині першої чверті "Дніпро" відірвалося від суперника на 6 балів. Незабаром різниця у рахунку на користь господарів зросла до дев'яти очок. У підсумку перша чверть завершилася на користь «Дніпра» – 29:21. Другу десятихвилинку активніше розпочав «Прометей» та скоротив відставання до двох очок. Далекі кидки продовжували заходити у кошик «Дніпра». На 4 хвилині вже гості вели +4. «Дніпро» рахунок зрівняв і вийшов уперед, але знову пропустив міні-ривок суперника. І все ж таки перша половина матчу завершилася внічию – 51:51.

Після перерви команди, як і раніше, йшли досить щільно. "Прометей" мав намір піти у відрив, проте "Дніпро" не відпускав суперника, відповідаючи атакою на атаку. А на 7 хвилині третьої чверті вже «Дніпро» вів +3. Гості швидко повернули собі лідерство та перед заключною чвертю вигравали з різницею у 8 очок. У четвертій десятихвилинці різниця в рахунку на користь гостей продовжила зростати. На третій хвилині «Прометей» вів уже +17, а на середину чверті вже всі 26 балів. У такій ситуації перемогу гості прогаяти вже ніяк не могли. «Прометей» завершив календарний рік на першому місці турнірної таблиці Суперліги з 22-ма перемогами у 22-х поєдинках.

• "Дніпро" - "Прометей" 85:104 (29:21, 22:30, 16:24, 18:29).

Наступні матчі Суперліги відбудуться вже у січні 2022 року. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про підсумки матчів молодіжного чемпіонату світу з хокею, а також результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .