Баскетбольна Суперліга: у єдиному матчі ігрового тижня «Черкаські Мавпи» зіграли з «Будівельником»

У хід регулярного чемпіонату Суперліги втрутився коронавірус.

З шістьох запланованих поєдинків ігрового тижня відбувся лише один. «Будівельник» ще в першій чверті зустрічі з «Черкаськими Мавпами» забезпечив солідну перевагу, яка стала запорукою підсумкового успіху.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор.

У рамках п'ятнадцятого ігрового тижня регулярного чемпіонату баскетбольної Суперліги мали пройти шість матчів. Проте через випадки зараження коронавірусом гравців одразу кількох команд, п'ять поєдинків перенесли на пізніший термін. У п'ятницю, 28 січня, відбувся єдиний поєдинок, що залишився в ігровій програмі тижня. У Черкасах «Черкаські Мавпи» брали київський «Будівельник».

Гості першими набрали очки – точний кидок на рахунку Близнюка. "Будівельник" продовжував справно поповнювати очковий запас, а "Черкаські Мавпи" першу результативну дію провели лише на третій хвилині, вже за рахунку 0:7. У середині чверті перевага киян складала 10 очок. На сьомій хвилині перші свої бали у складі «Будівельника» набрав новачок команди Коломойський, який минулого сезону Суперліги грав за «Дніпро». Тим часом відрив киян виріс до сімнадцяти очок, а завершилася стартова десятихвилинка з рахунком 12:31. Друга чверть почалася з ривка "Черкаських Мавп" 5:0. Різниця у рахунку поступово скоротилася до вісьмох очок, але «Будівельник» знову збільшив відрив. Господарі продовжили опір і на перерву команди пішли з рахунком на табло 37:48.

Гості продовжували контролювати ситуацію на майданчику, забезпечивши солідну перевагу в рахунку. У середині третьої чверті «Будівельник» вів +13, а до кінця десятихвилинки «Черкаські Мавпи» скоротили відставання до восьми балів. Господарі намагалися якнайшвидше наблизитися до суперника, а «Будівельник» докладав усіх зусиль, щоб утримати відрив. Час матчу невблаганно добігав кінця, а господарям, як і раніше, не вдавалося надолужити згаяне у першій чверті. За чотири хвилини до фінальної сирени команди розділяла значна відстань у десять очок. «Будівельник» без проблем утримав потрібний результат, здобувши четверту перемогу поспіль.

• "Черкаські Мавпи" - "Будівельник" 82:96 (12:31, 25:17, 26:23, 19:25).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 2 та 3 лютого. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги.