Баскетбольна Суперліга: у першому матчі 2022 року зустрілися «Київ-Баскет» та «Миколаїв»

Матчем у Києві завершилося друге коло регулярного чемпіонату Суперліги.

«Київ-Баскет» вже з перших хвилин показав рішучий настрій на перемогу. «Миколаїв» нічого не зміг протиставити суперникові та зазнав розгромної поразки.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор .

У неділю, 9 січня, у Києві відбувся перший матч Суперліги у 2022 році. «Київ-Баскет», який перебував у лідируючій групі, приймав «Миколаїв». Перші очки у 2022 році набрав гравець «Миколаєва» Радунич. Ініціатива перейшла до «Київ-Баскету» та на 5-й хвилині господарі вже вели 16:6. Незабаром перевага господарів зросла до п'ятнадцятьох очок, але потім «Миколаїв» трохи додав, і перша десятихвилинка завершилася з рахунком 23:14. Друга чверть розпочалася з ривку «Київ-Баскету» 6:0. Гості намагалися чинити опір, проте різниця в рахунку поступово збільшувалася і до середини чверті складала вже 18 балів. Ну а на перерву команди пішли із рахунком 50:27.

На початку третьої чверті різниця у рахунку досягла тридцяти очок. Кияни і надалі продовжували тримати хід гри під своїм контролем, не дозволяючи собі розслабитись, не дивлячись на солідний відрив. Перед заключною десятихвилинкою про перебіг гри більш ніж промовисто говорили цифри на табло – 74:44 на користь «Київ-Баскету». За такого ходу матчу четверта чверть виглядала як проста формальність. "Київ-Баскет" без проблем довів поєдинок до переможного кінця, завершивши гру з різницею +35.

• «Київ-Баскет» – «Миколаїв» 96:61 (23:14, 27:13, 24:17, 22:17).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 13 та 14 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги, а також про підсумки матчів 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .