Баскетбольна Суперліга: «Кривбас» помірявся силами з «Дніпром», «Миколаїв» зіграв з «Харківськими Соколами»

Новий ігровий тиждень Суперліги стартував поєдинками у Кривому Розі та Миколаєві.

Після переможної домашньої серії "Дніпро" виграв і в гостях. У поєдинку з «Миколаївом» «Харківські Соколи» змогли відіграти 17 очок відставання, але все ж таки поступилися.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор.

У четвер, 20 січня, відбулися два матчі Суперліги. Новий ігровий тиждень розпочався поєдинком у Кривому Розі між місцевим «Кривбасом» та дніпровським «Дніпром». Гості відкрили рахунок у матчі, але кидок із середньої дистанції Поповича та трьохочковий Латковича вивели «Кривбас» уперед. Лідерство команди господарів тривало недовго. «Дніпро» повів +6, однак під кінець сьомої хвилини рахунок став рівним – 14:14. А завершилася перша чверть із перевагою «Дніпра» у шість балів. Друга десятихвилинка розпочалася з результативної атаки «Дніпра». Завдяки двом точним далеким кидкам Артамонова та Поповича «Кривбас» скоротив відставання до двох очок. У середині чверті «Дніпро» повернуло колишню різницю, а на перерву команди пішли з рахунком 33:44.

Після відновлення гри "Кривбас" зробив ривок 6:0. «Дніпро» вчасно схаменувся і не дав господарям майданчика розвинути успіх. Дніпряни продовжували тримати суперника на відстані, відповідаючи на атаки «Кривбасу» набраними очками. Перед заключною чвертю "Кривбас" поступався 51:57. «Дніпро» збільшив відрив до одинадцяти балів, а потім Зотов додав ще три очки у скарбничку дніпровського клубу. Гості міцно тримали нитки гри у своїх руках та завершили поєдинок перемогою, незважаючи на всі зусилля «Кривбасу» врятувати матч.

«Харківські Соколи» вирушили у гості до аутсайдера Суперліги «Миколаєва». "Миколаїв" приголомшив гостей своїм натиском. Господарі справно завершували атаки точними кидками та повели 13:0. Перше очко "Харківські Соколи" набрали лише на 5-й хвилині зустрічі. У другій половині першої чверті господарі стали втрачати перевагу, але виграли стартовий відрізок матчу 23:15. У другій десятихвилинці гості продовжили скорочувати різницю в рахунку, поступово підібравшись до «Миколаєва» впритул. За хвилину до перерви гості зрівняли рахунок, але перша половина матчу все ж таки завершилася на користь «Миколаєва» - 35:34.

Після перерви господарі швидко збільшили відрив до восьми очок. «Харківські Соколи» знову кинулися в погоню і після триочкового кидка Сімонса вийшли вперед. А перед заключною десятихвилинкою у матчі зберігався паритет – 49:49. Згодом гості повели +7. "Миколаїв" не склав зброю, відіграв 6 очок, а потім зрівняв рахунок. Господарі продовжили успішно діяти під щитом суперника та відірвалися від харків'ян на вісім очок. У результаті «Миколаїв» утримав переможний результат, перервавши серію їх одинадцяти поразок поспіль.

• "Кривбас" - "Дніпро" 82:87 (16:22, 17:22, 18:13, 31:30);
  • "Миколаїв" - "Харківські Соколи" 71:63 (23:15, 12:19, 14:15, 22:14).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 21 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги.