Баскетбольна Суперліга: «Київ-Баскет» приймав «Хімік», а «Тернопіль» зіграв із «Одесою»

«Київ-Баскет» отримав третю перемогу поспіль.

«Київ-Баскет» у третій чверті поєдинку з «Хіміком» просто зніс суперника з майданчика. Кияни виграли десятихвилинку з різницею у 21 очко, чим і визначили результат зустрічі.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор.

У суботу, 15 січня, відбулися два матчі Суперліги. Столичний «Київ-Баскет» на своєму майданчику приймав «Хімік» із Южного. Господарі відкрили рахунок і невдовзі повели 6:0. «Хімік» включився в гру, на 7-й хвилині зрівнявши рахунок - 16:16. Потім «Київ-Баскет» зробив ще один ривок та виграв першу чверть 26:20. На початку другої десятихвилинки «Хімік» скоротив відставання до одного бала, а потім взагалі повів у рахунку. «Київ-Баскет» додав, до перерви повернувши собі перевагу у 6 очок. А в третій чверті «Хімік» немовби підмінили. За десять хвилин гри команда набрала лише два очки, а різниця в рахунку зросла до +27 на користь «Київ-Баскету». І хоча у четвертій чверті «Хімік» відіграв 10 очок відставання, на підсумковому поєдинку це вже ніяк не вплинуло.

У Запоріжжі зустрілися «Тернопіль» та «Одеса». «Тернопіль» повів у рахунку завдяки точному триочковому кидку Домаркаса. Господарі розвинули успіх, до середини чверті вигравали з різницею у 8 очок і завершили десятихвилинку 25:13. У другій половині другої чверті у «Тернополя» розладналася гра в атаці. До перерви «Одеса» змогла підібратися до суперника на відстань у три очки. У третій чверті команди по черзі захоплювали лідерство. А перед заключною десятихвилинкою рахунок на табло був 53:54. «Тернопіль» здійснив ривок 9:0, проте «Одеса» практично наздогнала суперника, скоротивши відрив до трьох балів. За дві хвилини до кінця основного часу матчу різниця між командами стала мінімальною. Мюррі додав у скарбничку «Тернополя» три очки, на що гості відповіли неточним триочковим кидком Носкова. За 12 секунд до фінальної сирени «Одеса» поступалася одним очком. «Тернопіль» закинув два штрафні, а потім Джонс перехопив м'яч і ефектним данком завершив поєдинок.

• «Київ-Баскет» - «Хімік» 82:65 (26:20, 19:19, 23:2, 14:24);
  • «Тернопіль» - «Одеса» 78:73 (25:13, 10:19, 18:22, 25:19).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 16 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги, а також результат першого матчу збірної України з гандболу на чемпіонаті Європи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.