«Барселона» на класі переграла «Динамо»

«Барселона» вийшла на третє місце в групі, випередивши чемпіона України.

У першому таймі «Барселона» володіла перевагою і закономірно повела в рахунку. «Динамо» нічого не змогло створити біля воріт суперника, і третій матч Ліги чемпіонів завершило без забитих м'ячів.

Про результати матчів групового етапу Ліги чемпіонів і Ліги конференцій повідомляє Інформатор.

У середу, 20 жовтня, у групах E, F, G і Н відбулися матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів сезону 2021/22. Чемпіон України київське «Динамо» зустрілося з «Барселоною». На поле стадіону «Камп Ноу» команди вийшли в таких складах:

Барселона: тер Штеґен, Мінгеса, Піке, Лангле, Альба, Гаві, Бускетс, Ф. де Йонг, Дест, Л. де Йонг, Депай.

Запасні: Нету, Пенья, Пуч, Гонсалес, Умтіті, Сержі Роберто, Бальде, Демір, Фаті, Коутіньйо, Агуеро.

Динамо: Бущан, Кендзьора, Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Буяльський, де Пена, Супряга.

Запасні: Бойко, Тимчик, Караваєв, Шабанов, Шепелєв, Андрієвський, Гармаш, Вітіньйо, Лєднєв, Вербич, Рамірес, Шкурін.

Перший небезпечний момент створили господарі. Після навісу з лівого флангу Бущан спершу пішов на перехоплення, а потім зупинився. М'яч прилетів до Деста і гравець «Барселони» головою пробив над поперечиною. На 12-й хвилині «Динамо» провело контратаку, але підтримка для Буяльського трохи запізнилася. Захисники встигли повернутися в штрафну і Піке блокував удар Циганкова.

На 18-й хвилині «Барселона» заробила стандарт на правому фланзі. Пішла подача в штрафну, і Люк де Йонг, випередивши суперників, головою пробив зовсім поруч зі штангою. Через дві хвилини Бущан потягнув небезпечний удар Люка де Йонга з лінії штрафної.

«Барселона» володіла значною перевагою і практично весь ігровий час проводила на половині поля «Динамо». Гол, як то кажуть, назрівав і таки назрів на 36-й хвилині. Піке відгукнувся на подачу Альби в штрафну з лівого флангу й у дотик переправив м'яч у сітку.

На 52-й хвилині Кендзьора перервав передачу де Йонга на Фаті. Якби не своєчасні дії гравця «Динамо», Фаті міг забивати у вільний кут воріт. Через хвилину Бущан і оборона «Динамо» ледь не привезли гол, але Фаті вирішив пробити стоячи спиною до воріт і промахнувся.

У середині другого тайму «Барселона» віддала м'яч. «Динамо» намагалося проводити позиційні атаки, але захист «Барселони» не підпускав суперників до своєї штрафної. Не забували господарі поля і про атаку. На 72-й хвилині швидкий розіграш кутового біля воріт «Динамо» завершився ударом Коутіньйо над поперечиною.

Потім «Барселона» повернула контроль над м'ячем собі, але йти вперед не поспішала. Команда спокійно перепасовувалася в центрі поля, граючи за рахунком. «Динамо» за весь поєдинок так і не потривожило тер Штеґена, жодного разу не пробивши в створ воріт.

• Барселона — Динамо 1:0 (Піке, 36).

У ще одному матчі першого слота «Зальцбург» на своєму полі виграв у «Вольфсбурга» з рахунком 3:1.

21 жовтня відбудуться матчі третього туру Ліги Європи і Ліги конференцій, у тому числі ЦСКА Софія - «Зоря». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про поразку «Шахтаря» в матчі з мадридським «Реалом», а також про результати поєдинків Української хокейної ліги й баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.