“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
Величезна корпорація проти розробника-одинака
Творець браузерної стратегії Warzone запустив краудфандінговую кампанію зі збору коштів на суд проти Activision, і в ній же розповів про причини свого виходу проти розробників Call of Duty.
Вся інформація розміщена на ресурсі для збору коштів Gofoundme,- передає Інформатор.
Ренді «Fizzer» Фікер, який власноруч зробив і випустив у 2017-му році браузерну стратегію Warzone, почав збір коштів на суд проти компанії Activision. Про дії останньої і її думці про ситуацію ми вже розповідали раніше.
Ситуація така: Факер спробував перешкодити Activision зареєструвати товарний знак Warzone для своєї «королівської битви», на що компанія відповіла прямим позовом до суду. Тепер розробник-одинак збирає гроші на те, щоб гідно виступити проти великої корпорації. Також він розповів причини, за якими взагалі вплутався в конфлікт з Activision.
Ренді повідомляє, що багато користувачів стратегія WarLight і її сиквелу Warzone є для нього основними джерелами доходу. По суті, йому здалося дивним, що Activision реєструють товарний знак Warzone, коли його гра існує довше, тому вирішив його оскаржити. Проте, він, мабуть, власний товарний знак реєструвати і не збирався.
У своїй заяві юристи великої компанії відзначали, що ігри абсолютно різні, і ніхто не зможе їх сплутати між собою, тому немає причин забороняти їм реєструвати товарний знак. Fizzer з цим не згоден, і додав, що після виходу «королівської битви» за Call of Duty багато людей почали надсилати йому скарги на баги в ній.
«У своєму позові Activision каже:«Ситуація, в якій людина зі сторони могла би переплутати два продукти, немислима». Немислимо те, що мені постійно пишуть люди, переплутав наші дві гри. Мені розповідають, як їх Xbox не може підключитися до мережі, як їх PS4 зламали, як їм важко справлятися з членами своєї команди і т.д. Моєї гри навіть немає ні на Xbox, ні на PS4. Кожен раз я пишу їм: «Warzone і Call of Duty: Warzone - різні ігри. Вам потрібно зв'язатися з Activision», - обурюється Ренді Фікер.
Крім цього виникли проблеми і з категорією Warzone на Twitch, яку він сам створив ще кілька років тому. Замість його гри тепер там більшість стрімить саме Call of Duty.
Проблемою розробник-одинак назвав і те, що Activision в своїх промо-матеріалах часто називає свою гру просто Warzone, без прив'язки до Call of Duty. Через схожість назв його гру стало важче знайти в App Store і Google Play Store. Окремо Фікер додав, що він нічого не має проти ігор Activision, але вважає, що юристи компанії хочуть просто «витіснити з ринку інді-гру».
Тепер залишається тільки чекати розвитку подій. Він сподівається зібрати на платформі 50 тисяч доларів, і обіцяє, що всі вони підуть на судові розгляди. Якщо міряти в грошах, то такої суми йому точно не вистачить, щоб протистояти Activision, особливо, якщо справа затягнеться. Проте, якщо ж сторони підуть на компроміс, то все може закінчиться мирно.
Нагадаємо, що раніше Google звинуватили в незаконному маніпулюванні продажами реклами за допомогою свого становища. Компанія випадково практично підтвердила звинувачення, розсекретивши програму для збору ексклюзивних даних про торги.