"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Інцидент стався через крадіжку металу з судів у порті
Буксир "Аметист" морської пошуково-рятувальної служби тоне на причалі у Чорноморську. Під судном утворилася пляма з нафтопродуктів.
Про це заявив глава Держекоінспекції Андрій Мальований, передає Інформатор.
В адміністрації морського порту інформацію про затоплення судна і розливі нафтопродуктів спростували .
"Інформація, яка напередодні з'явилася у ЗМІ щодо морського буксиру "Аметист", який нібито тоне в акваторії морського порту Чорноморськ, та щодо розливу нафтопродуктів, пов'язаних з цим судном, не відповідає дійсності",- повідомили в АМПУ.
У Держекоінспекції повідомили, що після інформації про забруднення направили запити до ДП "АМПУ", Чорноморської Філії ДП "АМПУ", Капітану морського порту Чорноморськ та Державної прикордонної служби. АМПУ повідомив, що ніяких порушень не виявлено. Після цього у взаємодії з прикордонниками працівники Держекоінспекції підійшли до причалу з моря.
"Наші співробітники зафіксували забруднюючі плями на поверхні води нафтопродуктами і помітили сліди сорбенту, який використовується для збору з водної поверхні нафтопродуктів. Тобто в АМПУ знали про цей випадок і просто хотіли приховати результати катастрофи!"- повідомив Мальований.
Відзначається, що інспектори відібрали проби води у забрудненій частині акваторії для лабораторного аналізу. За результатами перевірки в ДЕІ назвуть збитки і з'ясують, хто є власником судна.
За фактом приховування відомостей про екологічний стан водних ресурсів та недбалого ставлення до посадових обов'язків співробітників Чорноморської філії ДП "АМПУ", Державна екологічна інспекція направила повідомлення про вчинення кримінального злочину до Одеської обласної прокуратури та ТУ ДБР у м.Миколаєві.
Нагадаємо, раніше з одеського пляжу прибрали затонулий танкер Delfi і транспортували його до морського порту Чорноморська. Судно знаходилося біля пляжу «Дельфін» майже 10 місяців.
Крім того, на танкер Delfi наклали арешт. Адміністрація морських портів просить суд стягнути з власника судна близько 2,4 млн грн. Всю історію танкеру Delfi можна дізнатися тут .