Середа 4 грудня – складний день для взаємодії з держструктурами через напружений аспект Сонця з Сатурном
Цей кліп - перша відеоробота, знята в зоні відчуження в Чорнобилі з 2022 року. Символічно, що частину кадрів знято на тлі занедбаного ДК з однойменною назвою. Присвячується загиблим енергетикам унаслідок російської агресії.
Системна підтримка ЗСУ, Нацгвардії, добровольчих формувань, медичних закладів, рятувальників тощо є пріоритетною частиною загальної стратегії роботи «АТБ». Загальна сума благодійної допомоги від «АТБ» станом на сьогодні вже наблизилась до позначки у 2 мільярди гривень.
Об'єднуючи навколо цих надважливих питань колег, покупців, партнерів по бізнесу та українське суспільство у цілому, «АТБ» реалізувала чимало благодійних проєктів. Збору безпрецедентного 168-мільйонного донату для ЗСУ було навіть присвячено святкування 30-ї річниці компанії. Завдяки зусиллям «АТБ» військові отримали більше тисячі одиниць спецтехніки (багатофункціональні пікапи, вантажівки підвищеної прохідності, автоцистерни, піротехнічні машини, штабні автівки тощо) та не меншу кількість сучасних БпЛА Mavic3 Pro. У лавах ЗСУ, Тероборони і Нацгвардії сьогодні служать понад 4,5 тисячі працівників «АТБ».
Днями у Вишгороді Київської області відбулася чергова передача нашим захисникам вантажних автівок. Цього разу Штурмовий полк Національної поліції України «Сафарі» (підрозділ № 1 в Департаменті поліції особливого призначення «ОШБ НПУ «Лють») отримав від «АТБ» одразу десять сучасних машин вантажопідйомністю у 10 тонн кожна. Саме такий вид транспорту є майже універсальним, здатний виконувати широкий спектр функцій, та фактично вважається робочою конячкою будь-якого воєнного підрозділу. Штурмовий полк НПУ «Сафарі» було сформовано на самому початку повномасштабного вторгнення, для захисту Києва та Київської області. Він брав участь в обороні столиці, а у квітні 2022-го року проводив зачистку Бучі від диверсантів та вибухонебезпечних пасток. Сьогодні штурмовики «Сафарі» беруть активну участь в бойових діях на Сході України та наводять жах на ворога.
Окрім допомоги війську, «АТБ» надає системну підтримку також медичним закладам країни. Після підступного ворожого ракетного удару по «Охматдиту» у Києві в «АТБ» оперативно виділили 20 мільйонів гривень на порятунок постраждалих і відновлення лікарні.
Ще один з найстаріших медичних закладів України — Дніпровська обласна клінічна лікарня ім. Мечникова, вже неодноразово отримувала від «АТБ» найсучасніше медобладнання та видаткові матеріали. За роки війни у тому числі й завдяки допомозі відповідального бізнесу хірургічні відділення «Мечки» врятували тисячі поранених українських воїнів.
Партнерський матеріал