Артета закликав Арсенал використати мазо-засіб проти Шахтаря в Лізі чемпіонів

Головний тренер лондонського Арсенала закликав команду запам'ятати поразку від Борнмута в АПЛ та гідно зіграти проти "гірників"

Арсенал Шахтар
Арсенал Артети програв середняку АПЛ. Фото: Gettyimages.com

У восьмому турі Англійської Прем'єр-Ліги сталася сенсація. Лондонський Арсенал програв в гостях Борнмуту. Рахунок зустрчі 2:0. Головний тренер "канонірів" після поразки закликав команду не забувати біль від неочікуваної поразки та вийти зарядженими проти Шахтаря в третьому турі Ліги чемпіонів 22 жовтня.

Огляд матчу Борнмут - Арсенал

Гра пішла не за планом Артети

Арсенал приїхав до Борнмута у статусі беззаперечного фаворита. Від господарів, класичного середняка АПЛ, "канонірів" відділяло дев'ять очок. Але АПЛ є АПЛ, тут ніхто нікому нічого не дарує просто так.

У гостей не було Олександра Зінченко, який ще відновлюється після травми. А от інший наш легіонер, Ілля Забарний відіграв за Борнмут всі 90 хвилин та допоміг своїй команді здобути важливі три очки.

Гра пішла не за планом лондонців. Вони нічого не могли вдіяти з захистом господарів. А на 30 хвилині арбітр ще й видалив з поля Вільяма Саліба. Залишившись у меншості Арсенал дотягнув до перерви. А от у другому таймі Борнмут забив після кутового на 70 хвилині. Гол на рахунку Раяна Крісті. А за 11 хвилин до свистка голкіпер Арсенала Райя порушив правила і арбітр призначив пенальті, який чітко виконав Джастін Клюйверт.

Артета думає за Шахтар

Головний тренер Арсенала Мікель Артета після матчу був як грозова хмара. Він виправдав поразку складними умовами. Артета також закликав гравців не забувати біль поразки та вийти проти Шахтаря в ЛЧ максимально налаштованими.

"Ми розчаровані результатом і спустошені, тому що нам довелося грати в таких умовах. Це було навіть складніше, ніж у попередніх матчах, коли ми залишалися в меншості. Грати 65 або 68 хвилин удесятьох на такому рівні - це просто нездійсненне завдання. Будь-яка випадковість може коштувати очок.

Я не можу звинувачувати команду за брак старань або самовідданості, вони грали так, як повинні були. За рахунку 0:0 ми могли забити, але не забили, а в суперника це вийшло. Ми повинні звинувачувати себе, хоча помилки є частиною футболу. Ми припустилися двох великих помилок, які, на жаль, призвели до поразки.

Біль, який ми зараз відчуваємо, треба зберегти для вівторка 22 жовтня. Ось як ми повинні відреагувати. У жодному разі не шкодувати себе. Треба зберегти енергію для Ліги чемпіонів проти Шахтаря", - розповів після матчу Мікель Артета, як повідомляє пресслужба клубу.

Арсенал може відпустити МанСіті

Арсенал зараз має 17 очок та знаходиться на третій позиції в АПЛ. Борнмут після гучної перемоги набрав 11 балів. Команда піднялась на 10 сходинку. У МанСіті теж 17 очок, але містяни мають гру в запасі. В Астон Вілли, яка йде четвертою, після 8 туру теж лишається 17 балів.

Раніше Інформатор повідомляв, що чарівник Мессі врятував Інтер Маямі від ганьби.
Інтер Маямі відігрався у важкому матчі проти Нью-Інгленд Революшн завдяки хет-трику Мессі, який встановив новий рекорд. Також ми розповідали, що подруга зіркового легіонера Шахтаря народила йому чужу дитину.