Динамо та Оболонь провели результативне дербі

Підопічні Шовковського розібрались з аутсайдером перед матчем в Лізі Європи

Оболонь, Динамо
Бущан веде боротьбу за м'яч Фото: УПЛ

В Українській Прем’єр-лізі продовжується ігрова програма 10-го туру. Лідер турнірної таблиці Динамо завітало у гості до Оболоні. Гра відбулась у Києві на стадіоні "Оболонь- Арена" у суботу, 19 жовтня, і закінчилась перемогою Динамо з рахунком 5:1.

Аналіз матчу Оболонь - Динамо

Команди вирішують різні задачі

Оболонь та Динамо перебувають на різних полюсах турнірної таблиці. Динамо лідирує у чемпіонаті, а Оболонь веде боротьбу за виживання. Втім дербі є дербі. Іноді такі матчі закінчуються з несподіваним результатом. Але не цього разу.

Динамо розпочало активно. На 6-й хвилині удар Ваната парирував голкіпер Оболоні Федорівський. А через 5 хвилин Динамо відкрило рахунок. Шапаренко підібрав відскок і з кута воротарського добив м’яч у сітку.

Незабаром рахунок у матчі став 0:2. Ванат реалізував пенальті, розвівши м’яч та голкіпера по різним кутам. А на 29-й хвилині форвард Динамо оформив дубль. Ванат з правого флангу увійшов у штрафний майданчик і пробив у ближній кут. Ванат міг забивати ще, але на 37-й хвилині пробив у штангу.

Після перерви Динамо збільшило перевагу. На 49-й хвилині Караваєв підключився до атаки, отримав передачу від Кабаєва і влучно пробив під поперечину. Через дві хвилини нарешті відповіла Оболонь. Щоправда забити господарям допоміг Михавко. Гравець Динамо зрізав у свої ворота простріл Блізніченка з правого флангу.

На 73-й хвилині настала черга Бражка забивати. Півзахисник отримав передачу від Шапаренка і з-за меж штрафного майданчика потужно пробив. М'яч від рук Федорівського влетів у правий нижній кут.

• Оболонь – Динамо – 1:5;
    Голи: Михавко, 51 (автогол) – Шапаренко, 11, Ванат, 21 пенальті, 29, Караваєв, 50, Бражко, 73.

Оболонь: Федорівський, Грисьо, Приймак, Дубко, Стасюк (Чернов, 84), Вітенчук (Курко, 79), Черненко (Слободян, 69), Мединський, Суханов, Блізніченко (Юшко, 69), Тарануха (Лях, 69).

Запасні: Рибка, Марченко, Карась, Ломницький, Лук’янчук, Мороз, Осман.

Динамо: Бущан, Тимчик, Попов, Михавко, Дубінчак, Бражко, Шапаренко (Андрієвський, 80), Буяльський (Рубчинський, 63), Кабаєв (Брагару, 63), Караваєв (Біловар, 74), Ванат (Герреро, 80).

Запасні: Нещерет, Ігнатенко, Вівчаренко, Дячук, Волошин, Малиш, Михайленко.

Динамо продовжує лідирувати в чемпіонаті УПЛ. Команда Шовковського випереджає Олександрію на два очки. Шахтар відстає від лідера на шість очок і в турнірній таблиці йде четвертим.

Динамо та Оболонь провели результативне дербі 1

Турнірна таблиця УПЛ станом на 19 жовтня

Свій черговий матч в УПЛ Оболонь проведе 26 жовтня проти Карпат. Суперник у Динамо буде серйозніший. 27 жовтня динамівці зіграють проти Шахтаря.

Але перед Шахтарем на Динамо очікує важкий євро кубковий поєдинок. У четвер, 24 жовтня Динамо проведе матч третього туру Ліги Європи. Підопічні Шовковського у Римі зіграють проти Роми, за яку виступає форвард збірної України Артем Довбик. Початок поєдинку о 19:45.

Коли та з ким гратиме Динамо в новій ЛЄ

Кияни проведуть вісім поєдинків в загальному турнірі Ліги Європи
Image
Серед суперників Динамо грізні Рома та Лаціо, а ще й темна конячка - ФК РФШ

Раніше Інформатор повідомляв, що Tuttosport оголосила список з 25 гравців, які претендують на приз Golden Boy-2024. Головним фаворитом вважають гравця Барселони Ламіна Ямала. Барселоні вже пропонували за 17-річного футболіста 250 мільйонів євро.

Також ми розповідали, що тренер головний тренер Жирони розповів про терміни відновлення Віктора Циганкова. Український півзахисник пропустить ще 2-3 тижні. Мічел розраховує на повернення Циганкова на поле на початку листопада.