“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Настав час зруйнувати сталу догму, що завжди винні двоє. Прислухайтеся і дозвольте собі відчути правду, прожити цей біль і стати вільними від того, що вас руйнуво.
Причини звільнення офіційно не називаються
Артема Ситника, який обіймав в Національному агентстві із запобігання корупції посаду заступника директора, звільнили. Цю посаду він обіймав від 2022 року, а раніше був детективом і очолював НАБУ.
Про звільнення Ситника повідомив у Telegram народний депутат Олексій Гончаренко, а згодом цю інформацію підтвердили у НАЗК. Причину звільнення чи якісь подробиці з цього приводу не оприлюднено. У відомстві лише подякували Ситнику за його "внесок у розвиток антикорупційної інфраструктури"".
Відомо, що незадовго до цього НАЗК скерувала до суду протокол про адміністративне правопорушення щодо директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника. Протокол склали "за невиконання законних вимог Національного агентства": Артем Ситник нібито з порушенням частини четвертої статті 12 закону України "Про запобігання корупції" надав запитувані Антикорупційною агенцією копії листів та інформацію, вийшовши за встановлені законом терміни, а також надіславши їх не у повному обсязі.
Сам Ситник після відвідин НАЗК заявив про те, що він не отримував і не підписував протокол про адміністративне правопорушення. Він вважає, що на нього і його колег з НАБУ чинять тиск за низку розслідувань.
"Треба бути зовсім наївним, щоб не розуміти, що ті справи, які ми сьогодні розслідуємо, влада так просто не залишить і не пробачить. Починаючи від Мартиненка, Насірова, "рюкзаків" і заступника міністра МВС та інших", – сказав Ситник.
Наприкінці травня НАБУ офіційно заявило про початок розслідування можливого витоку конфіденційної інформації. Це відбулося після того, як з'явилася інформація про те, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) разом з поліцією проводила обшуки в приміщеннях одного з детективів НАБУ.
Нагадаємо, НАБУ і САП офіційно повідомили колишньому заступнику керівника Офісу президента України Андрію Смирнову про підозру у незаконному збагаченні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.