Арсенал переміг аутсайдера АПЛ у шокуючому матчі з 7 голами

Іспанський воротар припустився кількох серйозних помилок

Лутон ледь не створив сенсацію в матчі з Арсеналом. Фото: Gettyimages.com
Давід Райя став найгіршим гравцем матчу. Фото: Gettyimages.com

Воротар Давид Райя провів вкрай поганий матч за Арсенал. "Гармаші" попри все вдруге поспіль перемогли з мінімальною перевагою у голах.

В матчі проти Лутона лондонці перемогли з рахунком 3:4. І значна частина відповідальності за пропущені голи лежить саме на Райі.

Воротар припустився двох помилок, одна з яких призвела до пропущеного голу. Показник голів, яким він запобіг, склав -2,09. В активі у іспанця хіба що один сейв та два перехоплених навіси.

Не дивно, що статистичний портал WhoScored оцінив гру Райі у 4,07 бали. Цей показник став найгіршим для гравців АПЛ в цьому сезоні. Найкращим гравцем Арсенала став Габріель Жезус (8,9). На рахунку бразильця - гол та гольова передача.

Олександр Зінченко з'явився на полі на 64-й хвилині. В його доробку - один відбір м'яча, одна виграна верхова дуель, чотири втрати м'яча та 26 точних передач (90% точності) - одна з яких була ключовою. Українець отримав оцінку в 6,4 бали за 35 хвилин на полі.

Зінченко в Арсеналі

Олександр почав матч проти Лутона на лаві запасних. Важко сказати, але можливо це пов'язано зі слабкою грою українця наприкінці матчу проти Вулвергемптона на вихідних. Тоді Мікель Артета став на захист Зінченка, та все ж в черговому матчів спробував пограти без українця в складі.

Причому в останніх матчах Зінченко показував дійсно високий рівень гри - і навіть проти "вовків" він записав на свій рахунок результативну передачу. Зокрема, він потрапив у збірну тижня в АПЛ.