Злива голів та рекорд Арсенала: огляд 5 туру Ліги чемпіонів

Матчі передостаннього туру пройшли у чотирьох групах

Ліга чемпіонів
Арсенал розгромив Ланс Фото: Gettyimages.com

У середу, 29 листопада, у Лізі чемпіонів пройшли заключні матчі п’ятого туру групового етапу. Поєдинки зіграли команди груп A, B, C та D. До команд, які забезпечили собі вихід в 1/8 фіналу, приєднались Арсенал та ПСВ.

Команди порадували результативністю. Загалом у восьми матчах забили 31 м’яч.

Група A

Манчестер Юнайтед у гостьовому матчі з Галатасараєм вже на 19-й хвилині вигравав з різницею у два м’ячі. Голами відзначились Гарначо та Фернандеш. Зієш скоротив відставання, але Мактоміней повернув МЮ перевагу. Втім втримати перемогу гості не змогли. Зієш та Актуркюглу врятували нічию для Галатасарая.

Манчестер Юнайтед залишився на останньому місці. Команда за 5 матчів пропустила вже 14 м’ячів.

А от другий матч групи пройшов без голів. Баварія вперше не виграла, що дозволяє Копенгагену сподіватись на вихід у плей-оф.

• Галатасарай - Манчестер Юнайтед 3:3;
    Голи: Зієш, 29, 62, Актуркюглу, 71 - Гарначо, 11, Фернандеш, 19, Мактоміней, 55.
  • Баварія – Копенгаген 0:0.

Злива голів та рекорд Арсенала: огляд 5-го туру Ліги чемпіонів 1

Група B

Севільї для збереження шансів на плей-оф необхідна була перемога. І все складалось для команди непогано. Севілья повела 2:0 і почувала себе досить впевнено. Проте ПСВ здаватись не збирався. Гості зрівняли рахунок, а у компенсований час вирвали перемогу, і разом з нею путівку в 1/8 фіналу.

У матчі проти Ланса Арсенал все вирішив ще у першому таймі. Кай Гаверц, Габріел Жезус, Букайо Сака, Габріел Мартінеллі та Мартін Едегор забили 5 м’ячів у ворота французької команди. Це перший випадок у Лізі чемпіонів, коли у складі однієї команди у першому таймі відзначились 5 різних футболістів (за винятком автоголів).

Після перерви Арсенал збавив оберти і обмежився одним голом. На 86-й хвилині Жоржиньо реалізував пенальті. Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі Арсенала і був замінений у перерві.

• Севілья – ПСВ 2:3;
    Голи: Серхіо Рамос, 24, Ен-Несірі, 47 – Сайбарі, 68, Гудель, 82 (автогол), Пепі, 90+2.
  • Арсенал – Ланс 6:0;
    Голи: Гаверц, 13, Жезус, 21, Сака, 23, Мартінеллі, 27, Едегор, 45+1, Жоржиньо, 86, (пен.).

Злива голів та рекорд Арсенала: огляд 5-го туру Ліги чемпіонів 2

Група C

Андрій Лунін вийшов на матч проти Наполі у стартовому складі Реала. Команди швидко обмінялись голами. Сімеоне на 9-й хвилині вивів Наполі вперед, а вже у наступній своїй атаці Реал зрівняв рахунок.

На 22-й хвилині черговим забитим м’ячем відзначився Беллінгем. На початку другого тайму Ангісса ударом з гострого кута знову встановив паритет. У Реала було багато моментів, але втілити їх у голи мадридська команда змогла лише наприкінці матчу.

У матчі Брага – Уніон господарі залишились у меншості на 30-й хвилині. Уніон скористався чисельною перевагою і відкрив рахунок на 42-й хвилині. Бразі вдалося врятувати нічию і зберігти теоретичні шанси на вихід у плей-оф.

• Реал - Наполі 4:2;
    Голи: Родріго, 11, Беллінгем, 22, Мартінес, 84, Хоселу, 90+4 - Сімеоне, 9, Ангісса, 47.
  • Брага – Уніон 1:1;
    Голи: Джало, 51 - Госенс, 42.

Злива голів та рекорд Арсенала: огляд 5-го туру Ліги чемпіонів 3

Група D

Бенфіка у матчі з Інтером приголомшила суперника вже на початку зустрічі. Жоау Маріу забив на 5-й та 13-й хвилинах, а на 34-й оформив хет-трик. Проте після перерви все змінилось. Інтер зумів відігратись, не дозволивши Бенфіці здобути першу перемогу у груповому етапі. У складі португальського клубу весь матч відіграв Анатолій Трубін.

На матчі Реал Сосьєдад – Зальцбург головним арбітром був український рефері Микола Балакін. Гра пройшла мирно і закінчилась нульовою нічиєю. Балакін показав дві жовті картки.

• Бенфіка – Інтер 3:3;
    Голи: Жоау Маріу, 5, Жоау Маріу, 13, Жоау Маріу, 34 - Арнаутович, 51, Фраттезі, 58, Алексіс Санчес, 72 (пен.).
  • Реал Сосьєдад - Зальцбург 0:0.

Злива голів та рекорд Арсенала: огляд 5-го туру Ліги чемпіонів 4

Календар матчів

Матчі 6-го туру відбудуться 12 та 13 грудня. Саме тоді остаточно стане зрозуміло, хто з команд продовжить виступи у Лізі чемпіонів, хто зіграє у Лізі Європи, а для кого євросезон закінчиться.