Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Вакцина має бути успішною і щодо Omicron, вважають дослідники
Армія США створює єдину вакцину проти всіх варіантів COVID та SARS. Там розпочали випробування на людях.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Defense One.
Науковці з Дослідницького інституту армії США планують оголосити про розробку вакцини, ефективної проти COVID-19 та всіх його варіантів, включаючи Omicron.
Досягнення - результат майже дворічної роботи над вірусом двох з половиною тисяч співробітників інституту.
Армійська лабораторія отримала першу секвенацію ДНК вірусу COVID-19 на початку 2020 року. Відділ інфекційних хвороб вирішив зосередитись на створенні вакцини, яка працюватиме не лише проти існуючого штаму, а й проти всіх його потенційних варіантів.
Вакцина COVID-19 Spike Ferritin Nanoparticle або SpFN завершила випробування на тваринах на початку цього року з позитивними результатами.
Цього місяця завершили першу фазу випробувань на людях із позитивними результатами, які зараз проходять додаткову перевірку.
На відміну від існуючих вакцин SpFN використовує у своїй вакцині білок у формі футбольного м'яча з 24 гранями. Це дозволяє науковцям прикріплювати шипи кількох штамів коронавірусу до різних боків білка.
Випробування вакцини на людях зайняли більше часу, ніж очікувалося, тому що лабораторія тестувала її на тих, хто не щепився і не хворів на COVID-19 раніше. Науковці також планують провести тест-вакцинацію на тих, хто раніше щеплювався іншими препаратами.
«Людство не зможе уникнути зараження Omicron. Тож або весь світ буде вакцинований, або – інфікований», — стверджують розробники.
Наступним кроком буде спостереження за тим, як нова вакцина взаємодіє з людьми, які раніше були вакциновані чи хворіли.
Інститут працює з галузевим партнером, ім'я якого поки що не називають.
Ми вирішили зіграти в довгу, а не просто зосередитися тільки на початковій появі SARS. Важливо розуміти, що віруси мутують, з'являтимуться нові варіанти вірусу. Наша платформа та підхід підготують людей до цього», — кажуть дослідники.
Раніше Інформатор повідомляв, що штам коронавірусу «Омікрон» виявили у понад 100 країнах світу. Раніше ми повідомляли, що після Нового року в Україні чекають спалах «Омікрону».
Крім того, штам Omicron сильно знижує рівень антитіл при вакцинації Pfizer. Також інформатор писав, що третя доза COVID-вакцини Moderna виявилася ефективною проти штаму Омікрон.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .