"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Вєрку Сердючку повторити не можна, але дехто намагається
Шахраями в наш час, начебто, вже нікого не здивуєш. Але фантазія брехунів безмежна. Як повідомив у своїх соцмережах Андрій Данилко, зараз із гастролями їздить фальшива Вєрка Сердючка, яка до оригіналу не має жодного відношення.
Наприкінці 80-х по СРСР їздило кілька музичних гуртів з однією і тією ж назвою – «Ласковый май». Оригінального складу гурту не вистачало, щоби дати концерти перед усіма охочими. Щоб не сумувати над недоотриманим прибутком, бос «Ласкового мая» Андрій Разін створив групи-клони з однією назвою. Цей хід допоміг Разіну ще за радянських часів стати мільйонером.
Це теж було шахрайство, між іншим. І ще кілька років тому за такі фокуси Разін не встав би з лави підсудних до кінця життя. Йому пощастило з часом, коли залізна хватка радянської каральної системи стрімко слабшала.
Історія повторюється. Андрій Данилко опублікував у своєму Інстаграмі відео, на якому хтось, здалеку схожий на Вєрку Сердючку у сценічному костюмі, виконує перед глядачами пісню з репертуару Данилка – явно під фонограму. Напис на відео попереджає: обережно, шахраї.
Читачі в коментарях прийшли до висновку, що це ознака найвищої популярності, коли тебе починають копіювати подібним чином. Але насправді дії, зафіксовані на відео, підпадають щонайменше під одну статтю Кримінального кодексу. Хоча б тому, що з грошей, отриманих за такі виступи, не сплачуються податки та не робляться благодійні внески.
Восени 2022 року ЗМІ написали, що Андрій Данилко продав Ролс-ройс, який раніше належав Фредді Мерк'юрі, а вторговані гроші пожертвував центру реабілітації постраждалих від війни для дорослих та дітей Superhumans Centre.
Раніше Інформатор писав, що Андрій Данилко залишився незадоволеним рівнем пісень Національного відбору на конкурс Євробачення.