“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Не варто довіряти інформації на сторонніх ресурсах
11-го січня Головне управління розвідки повідомило про активізацію шахраїв у мережі. Вони оголошують збори коштів від імені ГУР, або Кирила Буданова. Проте, ніхто з розвідки чи сам голова управління не публікують збори на жодному ресурсі, крім офіційних сторінок служби.
Про це ГУР повідомила на своєму офіційному каналі в Telegram. Розвідники наголошують, що вони не влаштовують жодні збори на сторонніх ресурсах чи неверифікованих сторінках у соціальних мережах. Тільки на офіційних та підтверджених сторінках може з’являтися реальна інформація про ініціативи управління.
«На жаль, останнім часом збільшилася кількість випадків шахрайства. Зловмисники, прикриваючись іменем Головного управління розвідки МО України та начальником генерал-майором Кирилом Будановим особисто, спекулюють почуттями українців та проводять благодійні збори з метою власної наживи», – зазначили в ГУР.
Головне управління розвідки працює тільки з підтвердженими та офіційними благодійними фондами та волонтерами. Розвідники просять не відправляти гроші підозрілим ініціаторам зборів, та завжди перевіряти джерело. Якщо сторінки не підтверджені – скоріш за все вас намагаються ввести в оману.
Слідкуйте за офіційними джерелами або перевіреними ЗМІ. Не довіряйте даним, що надійшли з невідомих джерел. Уважно перевіряйте рахунки та дані про отримувачів, коли надсилаєте кошти на благодійність.
На жаль, знаходяться в Україні та за її межами такі створіння, що намагаються заробити на війні. Вони прикидаються волонтерами чи представниками офіційних структур, начебто збираючи гроші на потреби ЗСУ, переселенців, постраждалих від російської агресії і т.д.
До прикладу, у Переяславі шахраї видурюють в людей гроші від імені мера. Вони стверджують, наче проводять збори на потреби армії. Водночас, злочинці знаходять нові способи крадіжки грошей в людей. Так, дехто з них навчився грабувати банківські картки без SMS-підтверджень.
Нагадаємо, що СБУ не дала потенційним призовникам втекти за кордон.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.