“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Повна блокада рф України в Чорному морі означала б, що російські сили могли б відкривати вогонь по всіх суднах, які намагаються дістатися до України
Посилення Чорноморським флотом рф своєї присутності в Чорному морі не дасть можливості здійснити повну блокаду України. Адже Москва побоюється військової конфронтації з країнами НАТО в цьому регіоні. Водночас країна-агресорка створює умови для обшуку цивільних і комерційних суден
Про це йдеться у зведенні Інституту вивчення війни (ISW). Російський Чорноморський флот посилює військову позицію в Чорному морі, ймовірно, намагаючись створити умови для примусової зупинки та обшуку цивільних суден і посилення контролю в цьому районі.
Український військовий медіацентр і Міністерство оборони Великої Британії повідомили, що російські війська готують судна в Чорному морі для "здійснення блокади України". При цьому, йдеться у звіті, попри посилення заходів проти цивільних суден, Чорноморський флот навряд чи зможе здійснити повну блокаду України.
Повна блокада рф України в Чорному морі означала б, що російські сили могли б відкривати вогонь по всіх суднах, які намагаються дістатися до України. На думку аналітиків, росія навряд чи спробує запровадити таку повну блокаду, щоб не спровокувати військовий конфлікт з причорноморськими країнами, включаючи членів НАТО Румунію, Болгарію і Туреччину. Нинішня позиція росії в Чорному морі, швидше за все, свідчить про те, що країна-агресорка створює умови для обшуку цивільних і комерційних суден, одночасно позиціонуючи блокаду як засіб отримання додаткового впливу.
20 липня, у Міноборони рф заявили, що їхні сили розглядатимуть усі судна, які прямують до України, як "потенційні перевізники військових вантажів". Днями російське видання "Астра" повідомило, що фсб рф оголосила про обшук іноземного вантажного судна, що прямувало з Туреччини до Ростова-на-Дону, і скасувала його прохід через Керченську протоку. ФСБшники заявили, що судно нібито могло доставляти вибухівку в Україну, оскільки у складі екіпажу корабля було 12 українців. Також російська спецслужба оголосила про намір обшукувати інші судна, які перетинають Керченську протоку.
Після виходу росії із "зернової угоди", збройні сили окупантів активізували бойову підготовку надводних сил та морської авіації Чорноморського флоту. Вони, зокрема, відпрацьовують блокування морських районів, виявлення і знищення кораблів.
Вочевидь, росіяни практикують ураження цивільних суден, що прямуватимуть до та з портів України. При цьому вони продовжують удосконалювати систему оборони Криму, зокрема Армянського та Перекопського напрямків.
Раніше ми писали, що ціни на зерно ростуть на тлі блокади українських портів, але до кризових показників ще далеко. Крім того, Альянс посилив розвідку в Чорному морі та інші рішення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.