Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Також Албанія стала 25-ю такою країною, яка підтримала членство України в НАТО
Прем'єр-міністр Албанії Еді Рама та президент України Володимир Зеленський підписали декларацію щодо євроатлантичної інтеграції України. Таким чином, Албанія стала 29 державою, яка підтримала документ про гарантії безпеки для України, і 25-ою, яка виступила за членство України в НАТО. Він діятиме поки наша країна не стане повноцінним членом Альянсу.
Відповідних домовленостей вдалось досягти під час двосторонньої зустрічі у Нью-Йорку в середу, 20 вересня. Про це оголосив заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква.
"Прем’єр-міністр Еді Рама офіційно оголосив про готовність Албанії приєднатися до Спільної декларації G7 про підтримку України щодо надання нашій державі гарантій безпеки. Так, Албанія стала 29-ою країною у цьому переліку союзників України! Дієві гарантії безпеки мають бути надані Україні ще до набуття нашою державою членства в НАТО" – сказав Жовква.
Він додав, що Албанії готова підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно. Країна заявила про готовність надавати військову, технічну, оборонну та гуманітарну допомогу. Також вона допоможе нашій країні у відновленні після закінчення війни.
Крім того, Албанія підтримала набуття Україною членства в НАТО. Вона стала 25 країною світу, яка чітко висловила свою позицію стосовно цього питання. І це дуже символічно.
Під час чергового саміту НАТО, який пройшов у липні у Вільнюсі, країни "великої сімки" домовились про надання Україні гарантій безпеки. Кожна з них працюватиме над конкретним зобов'язанням.
Серед зобов'язань, на які погодилися країни G7, – постачання передової військової техніки, підготовка українських військових, обмін розвідувальними даними та допомога в кіберзахисті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Livе. Підписатися на канал у Viber можна тут.