Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За даними розвідників, основна проблема для росіян полягає в логістиці
Сьогоднішня росія має серйозні проблеми з використанням ракет "Калібр". Все через складності з логістикою. Здатність Чорноморського флоту рф використовувати свої потужності задля нанесення ударів по Україні наразі є суттєво меншою, аніж це було раніше.
Про це повідомляє міністерство оборони Британії в соцмережі Х. Там зазначають, що ефективність російського флоту в майбутньому також ставатиме нижчою.
"Росія, ймовірно, прагнутиме прискорити подолання таких проблем, щоб морські крилаті ракети були включені у зимову кампанію ударів по Україні", - йдеться у зведенні міноборони Британії.
Останнім часом росіяни значно зменшили кількість ударів по нашій країні. Йдеться саме про ракети - рік тому ворог постійно проводив масовані ракетні атаки. Наразі ж цього не фіксується.
Вірогідно, агресор готується до великих атак після того, як в Україні остаточно запанують зимові морози. Окремі експерти кажуть про те, що насправді в росіян просто залишилося мало ракет, тож вони економлять боєзапас. Однак це лише часткова правда.
Наразі рф здатна виробляти до 100 ракет на місяць. В ГУР та в Повітряних силах підрахували: станом на 25 листопада росія могла накопичити до 900 ракет. Очевидно, що робить вона це не просто так, а з метою подальшого використання у війні проти України.
Не витрачає час дарма і Україна. Сьогодні Київ активно готує до захисту від масованих атак головні об'єкти країни. Перш за все йдеться про підготовку об'єктів енергетичної інфраструктури.
Довкола таких обʼєктів встановлюють мішки з піском, монтують бетонні блоки, обтягують їхні дахи сіткою тощо. Ті елементи, що не потребують вентиляції, заносять під землю землю. Посилюється також ППО, у цьому нам допомогають наші західні партнери.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.