Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Зрадниця - мешканка Миколаєва
У Миколаєві Служба безпеки затримала російську агентку. Вона збирала та передавала інформацію ворогу про переміщення військової техніки ЗСУ. Зокрема, про бойові літаки нашої армії на території Миколаївської області.
За даними СБУ, жінка також передавала росіянам локації стратегічно важливої критичної інфраструктури на території регіону. Отримані відомості рф використовувала для підготовки прицільних ракетних ударів по українських об’єктах.
«СБУ затримали зловмисницю на спробі передачі ворогу розвідувальної інформації. Тим самим запобігли реалізації ворожих планів щодо здійснення повітряних атак на південному напрямку», - йдеться в повідомленні.
Жінка виявилася мешканкою Миколаєва. Після початку повномасштабного вторгнення її завербували спецслужби рф. У поле зору агресорів потрапила через свої проросійські погляди, які неодноразово висловлювала публічно.
Для комунікації з російським «куратором» використовувала анонімні месенджери. Там зрадниця передавала дані про переміщення техніки та фото з описом місцевості.
Наразі затриманій повідомили про підозру за вчинений нею злочин. Суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
У березні цього року в Україні запровадили кримінальну відповідальність за колабораційну діяльність. Так, стаття 111-1: «Колабораційна діяльність» зводиться до таких позицій:
Передбачено кілька видів покарань. Залежно від тяжкості злочину та його наслідків, колаборантам може загрожувати штраф, виправні роботи, тюрма від 3 до 15 років, або ж довічне ув'язнення.
Нагадаємо, СБУ затримала чиновника, який «продавав» чоловікам документи про інвалідність. Також Інформатор писав, у Черкасах колаборантка отримала 10 років ув‘язнення за держзраду
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.